23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали співробітників із 26-ю річницею створення Служби Безпеки України Роздрукувати

22 березня в Управлінні СБУ у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України. Колектив регіонального підрозділу спецслужби привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови  Сергій Тимощук, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Сергій Дроздов, голови судів, керівники державних органів та установ, військових формувань.

– Наша держава сотні років виборювала право бути незалежною і роль Служби безпеки України у новітній історії державотворення є ключовою, – наголосив у вітальному слові Анатолій Олійник, звертаючись до керівництва, співробітників та ветеранів  обласного управління СБУ. – Бажаю вам та вашим родинам підтримки влади, розуміння з боку держави, злагоди і Божого благословення у всіх починаннях.

Своїх колег привітав нaчaльник управління Служби безпеки України у Вінницькій облaсті Володимир Пaхнюк, а також вручив голові обласної Ради Анатолію Олійнику нагрудний знак «Почесна відзнака Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області» за значний внесок у зміцнення державної безпеки та взаємодію з органами СБУ.

Під час урочистого зібрання Анатолій Олійник та Андрій Гижко нагородили кращих співробітників Управління за досягнення у службовій діяльності Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 17:56 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація