Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали співробітників із 26-ю річницею створення Служби Безпеки України Роздрукувати

22 березня в Управлінні СБУ у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди 26-ї річниці створення Служби безпеки України. Колектив регіонального підрозділу спецслужби привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови  Сергій Тимощук, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Сергій Дроздов, голови судів, керівники державних органів та установ, військових формувань.

– Наша держава сотні років виборювала право бути незалежною і роль Служби безпеки України у новітній історії державотворення є ключовою, – наголосив у вітальному слові Анатолій Олійник, звертаючись до керівництва, співробітників та ветеранів  обласного управління СБУ. – Бажаю вам та вашим родинам підтримки влади, розуміння з боку держави, злагоди і Божого благословення у всіх починаннях.

Своїх колег привітав нaчaльник управління Служби безпеки України у Вінницькій облaсті Володимир Пaхнюк, а також вручив голові обласної Ради Анатолію Олійнику нагрудний знак «Почесна відзнака Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області» за значний внесок у зміцнення державної безпеки та взаємодію з органами СБУ.

Під час урочистого зібрання Анатолій Олійник та Андрій Гижко нагородили кращих співробітників Управління за досягнення у службовій діяльності Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 17:56 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація