9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали вірян з найбільшим християнським святом Роздрукувати

В ніч Світлого Христового Воскресіння голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм і начальником управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігорем Салецьким привітали вірян Вінниччини з найбільшим християнським святом.

– Усіх вас сердечно вітаю зі Світлим Воскресінням Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа. Бажаю, щоб у ці світлі Пасхальні дні панувала Божа благодать, щоб в усіх ваших родинах панувала Божа благодать, здоров’я, і затишок, – звернувся до прихожан Анатолій Дмитрович. – У ці святкові дні ми всі просимо у Бога сил для того, щоб ми змогли задуматись над тим, що ми можемо зробити, щоб світ став добрішим, щоб був мир, щоб ми могли жити в єдиній, багатій, демократичній, сильній державі Україні.

У святкову ніч керівники області привітали зі святом і православних Української Православної Церкви Київського патріархату у храмі «Спас на Убрусі», а також відвідали Свято-Покровський храм Української греко-католицької церкви та храм «Всіх скорботних радості» Української Автокефальної православної церкви.

Повернутись Створено: 8 квітня 2018 року, 17:17 Переглядів: 611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація