2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали з Днем Збройних Сил України прикордонну службу «Ямпіль» Роздрукувати

В рамках проведення Координаційної ради голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зі святом Збройних Сил України привітали військовослужбовців відділу прикордонної служби «Ямпіль» та особовий склад Ямпільського районного військового комісаріату.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали життя захищаючи Україну на сході.

- Можливо, навіть символічно, що День волонтера, День Збройних Сил України і День місцевого самоврядування припадають практично на одні дати. Це як символ єдності народу, влади та армії. Бажаю всім нам кращої долі, миру достатку та Божого благословення, - зазначив Анатолій Дмитрович.  

Також подякував військовослужбовцям за вірність військовій присязі та за надійну охорону кордонів.

Кращим військовим вручили Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 14:01 Переглядів: 949

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація