Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали з наступаючим святом жінок Вінниччини Роздрукувати

6 березня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Зі святом 8-Березня жіноцтво Вінниччини привітали голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Найкращим – вручили квіти і Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Серед 44-ох нагороджених представниць прекрасної статі – освітяни, медики, працівники сільського господарства, керівники і рядові працівники підприємств, установ та організацій, активісти громадських об’єднань.

 – Нинішнє святкування відбувається у тривожний час для всієї нашої країни. І серце кожної жінки – матері, дружини, сестри щохвилини охоплює неспокій за своїх рідних. Але я глибоко впевнений, що нас в майбутньому очікує добробут, бо завжди світло перемагає темряву, добро перемагає зло, правда – неправду, – висловив переконання голова обласної Ради Сергій Свитко, вітаючи учасниць святкового дійства від імені всього депутатського корпусу Вінниччини.

– На плечах жінок завжди чимало обов’язків – і професійних, і сімейних. Тож я зичу всім представницям прекрасної статі бути коханими і завжди мати надійну опору та вагому підтримку з боку чоловіків, – побажав С. Свитко.

Також зі святом весни присутніх жінок привітав голова ОДА Анатолій Олійник і коротко охарактеризував нинішню суспільно-політичну ситуацію, що склалася протягом останнього часу в зв’язку з подіями в державі.

 – Сьогодні владою вживаються певні заходи, щоб всі виклики, які є в області, були врегульовані та контрольовані. І ми докладемо всіх зусиль для стабілізації напруження, щоб спільно розпочати нову сторінку в історії нашої держави, – запевнив очільник області.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2014 року, 15:34 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація