Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали з наступаючим святом жінок Вінниччини Роздрукувати

6 березня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Зі святом 8-Березня жіноцтво Вінниччини привітали голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Найкращим – вручили квіти і Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Серед 44-ох нагороджених представниць прекрасної статі – освітяни, медики, працівники сільського господарства, керівники і рядові працівники підприємств, установ та організацій, активісти громадських об’єднань.

 – Нинішнє святкування відбувається у тривожний час для всієї нашої країни. І серце кожної жінки – матері, дружини, сестри щохвилини охоплює неспокій за своїх рідних. Але я глибоко впевнений, що нас в майбутньому очікує добробут, бо завжди світло перемагає темряву, добро перемагає зло, правда – неправду, – висловив переконання голова обласної Ради Сергій Свитко, вітаючи учасниць святкового дійства від імені всього депутатського корпусу Вінниччини.

– На плечах жінок завжди чимало обов’язків – і професійних, і сімейних. Тож я зичу всім представницям прекрасної статі бути коханими і завжди мати надійну опору та вагому підтримку з боку чоловіків, – побажав С. Свитко.

Також зі святом весни присутніх жінок привітав голова ОДА Анатолій Олійник і коротко охарактеризував нинішню суспільно-політичну ситуацію, що склалася протягом останнього часу в зв’язку з подіями в державі.

 – Сьогодні владою вживаються певні заходи, щоб всі виклики, які є в області, були врегульовані та контрольовані. І ми докладемо всіх зусиль для стабілізації напруження, щоб спільно розпочати нову сторінку в історії нашої держави, – запевнив очільник області.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2014 року, 15:34 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація