23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали з наступаючим святом жінок Вінниччини Роздрукувати

6 березня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Зі святом 8-Березня жіноцтво Вінниччини привітали голова обласної Ради Сергій Свитко, голова ОДА Анатолій Олійник та секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов. Найкращим – вручили квіти і Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.

Серед 44-ох нагороджених представниць прекрасної статі – освітяни, медики, працівники сільського господарства, керівники і рядові працівники підприємств, установ та організацій, активісти громадських об’єднань.

 – Нинішнє святкування відбувається у тривожний час для всієї нашої країни. І серце кожної жінки – матері, дружини, сестри щохвилини охоплює неспокій за своїх рідних. Але я глибоко впевнений, що нас в майбутньому очікує добробут, бо завжди світло перемагає темряву, добро перемагає зло, правда – неправду, – висловив переконання голова обласної Ради Сергій Свитко, вітаючи учасниць святкового дійства від імені всього депутатського корпусу Вінниччини.

– На плечах жінок завжди чимало обов’язків – і професійних, і сімейних. Тож я зичу всім представницям прекрасної статі бути коханими і завжди мати надійну опору та вагому підтримку з боку чоловіків, – побажав С. Свитко.

Також зі святом весни присутніх жінок привітав голова ОДА Анатолій Олійник і коротко охарактеризував нинішню суспільно-політичну ситуацію, що склалася протягом останнього часу в зв’язку з подіями в державі.

 – Сьогодні владою вживаються певні заходи, щоб всі виклики, які є в області, були врегульовані та контрольовані. І ми докладемо всіх зусиль для стабілізації напруження, щоб спільно розпочати нову сторінку в історії нашої держави, – запевнив очільник області.

 

Повернутись Створено: 6 березня 2014 року, 15:34 Переглядів: 1032

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація