Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали з професійним святом працівників «ВІНТЕРИ» Роздрукувати

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято започатковано 1994 року на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Сьогодні вітання з професійним святом приймали працівники філії Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» від голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

- Ваша робота надзвичайно важлива для кожного громадянина, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Люди довіряють вам, чекають випуску новин та репортажів. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно.

Привітали медійників і голова облдержадміністрації Валерій Коровій та міський голова Сергій Моргунов. Після чого керівникам регіональної дирекції «Вінтера» вручили подяки обласної Ради та облдержадміністрації, а також подарунки, які необхідні для роботи журналістів.

Філія НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» розпочала свою історію в листопаді 1932 року, коли було організовано Вінницький обласний комітет радіомовлення. За цей період внаслідок різних трансформацій назва організації постійно змінювалась. У 2015 році компанія стала структурним підрозділом НТКУ.

Власне мовлення в області розпочалося в лютому 1992 року. ВДТ забезпечує щоденне 20-годинне інформування практично 2 млн. мешканців Вінницької, третини Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської областей України, частково Молдови власними інформаційно-аналітичними, публіцистичними, тематичними та розважальними творчими доробками. «ВІНТЕРА» має три підрозділи – обласне радіо, ВДТ, радіо «Хвиля».

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 15:57 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація