23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали з професійним святом працівників «ВІНТЕРИ» Роздрукувати

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це свято започатковано 1994 року на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Сьогодні вітання з професійним святом приймали працівники філії Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» від голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія та Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

- Ваша робота надзвичайно важлива для кожного громадянина, - звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Люди довіряють вам, чекають випуску новин та репортажів. Саме ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно.

Привітали медійників і голова облдержадміністрації Валерій Коровій та міський голова Сергій Моргунов. Після чого керівникам регіональної дирекції «Вінтера» вручили подяки обласної Ради та облдержадміністрації, а також подарунки, які необхідні для роботи журналістів.

Філія НТКУ «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» розпочала свою історію в листопаді 1932 року, коли було організовано Вінницький обласний комітет радіомовлення. За цей період внаслідок різних трансформацій назва організації постійно змінювалась. У 2015 році компанія стала структурним підрозділом НТКУ.

Власне мовлення в області розпочалося в лютому 1992 року. ВДТ забезпечує щоденне 20-годинне інформування практично 2 млн. мешканців Вінницької, третини Хмельницької, Тернопільської, Одеської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської областей України, частково Молдови власними інформаційно-аналітичними, публіцистичними, тематичними та розважальними творчими доробками. «ВІНТЕРА» має три підрозділи – обласне радіо, ВДТ, радіо «Хвиля».

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 15:57 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація