Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали жительку Калинівщини зі 110-річчям Роздрукувати

17 липня найстарші вінничанці Ганні Семенівні Наконечній виповнилося 110 років! Жінка, яка є свідком вікової історії країни, живе у селі Павлівка Калинівського району.

У п’ятницю 19 липня привітати ювілярку з почесною датою до її оселі завітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан та районне керівництво. Вони вручили іменинниці пам’ятний вітальний адрес, квіти та подарунки.

Приймаючи вітання, Ганна Семенівна розповіла, що задоволена життям, хоча щиро дивується, за що Бог подарував їй довголіття. Жінка вже не може ходити, але має феноменальну пам'ять – і не тільки про часи минулі, а й нагадує хатнім про щоденні господарські справи.

– Тільки чогось тиск в мене високий береться. Думаю – від чого це?.. Певно, від думок. Бо отак цілий день думаю, думаю про все… – поділилася бабуся.

Сергій Татусяк вважає, що своїм життям жінка завдячує своїй сім’ї, великій міцній родині, яка налічує 4 дітей Г.Наконечної, 9 онуків, 15 правнуків та 6 праправнуків.

– Це її секрет довголіття. Сьогодні, побувавши в оселі цієї родини, ми відчули таку енергетику, такий позитив і життєвий заряд від ювілярки, що вистачить надовго! – прокоментував враження від спілкування з іменинницею С.Татусяк.

Після невимушеної розмови, Ганна Семенівна побажала гостям такого ж добра і щастя, які панують у її родині.

 

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 17:27 Переглядів: 1310

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація