23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали жительку Калинівщини зі 110-річчям Роздрукувати

17 липня найстарші вінничанці Ганні Семенівні Наконечній виповнилося 110 років! Жінка, яка є свідком вікової історії країни, живе у селі Павлівка Калинівського району.

У п’ятницю 19 липня привітати ювілярку з почесною датою до її оселі завітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова облдержадміністрації Іван Мовчан та районне керівництво. Вони вручили іменинниці пам’ятний вітальний адрес, квіти та подарунки.

Приймаючи вітання, Ганна Семенівна розповіла, що задоволена життям, хоча щиро дивується, за що Бог подарував їй довголіття. Жінка вже не може ходити, але має феноменальну пам'ять – і не тільки про часи минулі, а й нагадує хатнім про щоденні господарські справи.

– Тільки чогось тиск в мене високий береться. Думаю – від чого це?.. Певно, від думок. Бо отак цілий день думаю, думаю про все… – поділилася бабуся.

Сергій Татусяк вважає, що своїм життям жінка завдячує своїй сім’ї, великій міцній родині, яка налічує 4 дітей Г.Наконечної, 9 онуків, 15 правнуків та 6 праправнуків.

– Це її секрет довголіття. Сьогодні, побувавши в оселі цієї родини, ми відчули таку енергетику, такий позитив і життєвий заряд від ювілярки, що вистачить надовго! – прокоментував враження від спілкування з іменинницею С.Татусяк.

Після невимушеної розмови, Ганна Семенівна побажала гостям такого ж добра і щастя, які панують у її родині.

 

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 17:27 Переглядів: 1245

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація