Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали журналістів Вінниччини із професійним святом Роздрукувати

5 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник привітали представників засобів масової інформації Вінницької області з професійним святом - Днем журналіста.

Під час урочистостей журналістів і редакторів електронних, друкованих, радіо і телевізійних засобів масової інформації Вінниччини було відзначено за успішну діяльність і творчі здобутки грамотами обласної Ради і облдержадміністрації. Голова Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук нагородив грошовими преміями, дипломами і журналістськими відзнаками майстрів пера.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав журналістів Вінниччини із професійним святом і побажав Божого благословення у їхній роботі.

- Ви володієте потужною зброєю – словом. В зв’язку із цим я згадав слова Володимира Сосюри: “Я знаю силу слова - воно гостріш штика і швидше навіть кулі”. Я переконаний, що ви використовуєте цю зброю в інтересах українського народу, об’єктивно і неупереджено висвітлюєте ті події, що відбуваються в українській державі. Разом з тим, журналісти формують громадську думку, і саме від вашої позиції залежить, яким чином громадськість сприйматиме ті чи інші події. Яскравим прикладом є Росія, де тоталітарна держава монополізувала ЗМІ і маніпулює громадською думкою. Тому переважна більшість росіян необ’єктивно сприймають дійсність. Побудувати демократичну правову державу можливо при одній умові – наявності вільної думки в країні. Коли кожен громадянин і засоби масової інформації можуть висловлювати свої думки вільно і неупереджено, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 5 червня 2014 року, 16:57 Переглядів: 1011

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація