23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали журналістів Вінниччини із професійним святом Роздрукувати

5 червня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник привітали представників засобів масової інформації Вінницької області з професійним святом - Днем журналіста.

Під час урочистостей журналістів і редакторів електронних, друкованих, радіо і телевізійних засобів масової інформації Вінниччини було відзначено за успішну діяльність і творчі здобутки грамотами обласної Ради і облдержадміністрації. Голова Вінницької обласної організації Національної спілки журналістів України Василь Паламарчук нагородив грошовими преміями, дипломами і журналістськими відзнаками майстрів пера.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу привітав журналістів Вінниччини із професійним святом і побажав Божого благословення у їхній роботі.

- Ви володієте потужною зброєю – словом. В зв’язку із цим я згадав слова Володимира Сосюри: “Я знаю силу слова - воно гостріш штика і швидше навіть кулі”. Я переконаний, що ви використовуєте цю зброю в інтересах українського народу, об’єктивно і неупереджено висвітлюєте ті події, що відбуваються в українській державі. Разом з тим, журналісти формують громадську думку, і саме від вашої позиції залежить, яким чином громадськість сприйматиме ті чи інші події. Яскравим прикладом є Росія, де тоталітарна держава монополізувала ЗМІ і маніпулює громадською думкою. Тому переважна більшість росіян необ’єктивно сприймають дійсність. Побудувати демократичну правову державу можливо при одній умові – наявності вільної думки в країні. Коли кожен громадянин і засоби масової інформації можуть висловлювати свої думки вільно і неупереджено, - зазначив Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 5 червня 2014 року, 16:57 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація