9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали зі святом ветеранів-силовиків Роздрукувати

10 листопада керівники області і міста привітали пенсіонерів та ветеранів правоохоронних органів з нагоди Дня вшанування ветеранів органів внутрішніх справ України.

Участь в урочистих заходах, які відбулися в актовому залі УМВС у Вінницькій області взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Володимир Слишинський, керівництво УМВС у Вінницькій області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав ветеранам здоров’я, довгих років життя, добробуту і усіляких гараздів, а також наголосив на важливості професії правоохоронця в питанні служіння народу і захисті його прав та свобод, дотриманні законів України у наш складний час.

Для ветеранів і пенсіонерів правоохоронних органів області було організовано святкову програму. На заході виступили ветерани і працівники органів внутрішніх справ України, які розповіли про ті проблеми, що їх найбільше хвилюють. Керівники області вручили ветеранам правоохоронних органів почесні грамоти і премії обласної Ради та облдержадміністрації. А новому поколінню правоохоронців побажали гідно служити інтересам українського народу і стояти на сторожі Закону.

Повернутись Створено: 10 листопада 2014 року, 18:25 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація