5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області спілкувалися із чорнобильцями Вінниччини Роздрукувати

Заступник голови обласної Радим Михайло Кременюк та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк зустрілися із головою Вінницької міжрайонної громадської організації інвалідів «Асоціація жертв Чорнобиля» Володимиром Мельником.

Також були присутні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.   

В ході зустрічі обговорили питання, які хвилюють чорнобильську громадськість Вінниччини. Зокрема, йшлося про пільгове перевезення, особливості та вимоги до нових посвідчень ліквідаторів Чорнобильської аварії, а також обговорили  відзначення урочистих заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, яке проходить в Україні 14 грудня кожного року.

За результатами сьогоднішньої зустрічі засідання організаційного комітету щодо проведення урочистостей з нагоди свята відбудеться 4 листопада цього року.  

  

Повернутись Створено: 21 жовтня 2019 року, 15:30 Переглядів: 418

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація