26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області та депутати обласної Ради привітали з Днем Ангела митрополита Симеона Роздрукувати

Сьогодні, 14 вересня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулась урочиста Божественна літургія з нагоди дня пам’яті Всіх святих землі Вінницької, Церковного Новоліття та Дня Тезоіменитства митрополита Вінницького і Барського Симеона. 

Після завершення молебну з Днем Ангела митрополита привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Господь обрав для Вас нелегку працю – служити Богу й нести науку Божу народу України, – наголосив, звертаючись до Високопреосвященства від імені депутатів обласної Ради Анатолій Дмитрович. – Хочу побажати Вам любові й милості Божої у цей прекрасний осінній день – день церковного Новоліття й відзначення та вшанування преподобного Симеона Стовпника, а також міцного здоров'я, духовного натхнення й Божого благословіння у всіх Ваших справах та починаннях.

Радості, миру й Господнього милосердя зичили митрополиту, вітали його квітами і дякували за активну громадську позицію народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова обдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати обласної Ради Вадим Соляник і Людмила Станіславенко, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів ОДА, прихожани.

Напередодні свого Дня Тезоіменитства, 13 вересня, митрополит Вінницький і Барський Симеон також отримав Подяку від керівництва Антитерористичної операції за значний внесок у зміцнення обороноздатності Збройних Сил України, небайдужість, проявлений патріотизм, щиру турботу та активну громадську позицію в підтримці цивільного населення Донецької та Луганської областей. Подяка підписана першим заступником Антитерористичного Центру при Службі безпеки України, керівником Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенантом Олександром Локотою. 

За церковним календарем 14 вересня відзначають Церковне Новоліття (церковний Новий рік) та вшановують преподобного Симеона Стовпника і матір його Марфу.

Також цього дня відзначається свято Собору Вінницьких святих, встановлене Священним Синодом Української Православної Церкви 1 квітня 2015 року. У Собор зараховані 15 подвижників, життя і подвиг яких пов'язані з Вінниччиною: святителі Петро Могила, Амвросій (Полянський), Феодосій Чернігівський; преподобні Антоній Печерський, Феодор Острозький, Феофіл Київський; священномученики Олександр (Петровський), Інокентій (Тихонов), Порфирій (Гулевич), Іоанн Мельниченко, Олексій Воробйов і преподобномученики Іоанн (Лаба), Василь (Мазуренко), Євтихій (Качур), Геннадій (Ребеза).

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 14:54 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація