9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області та депутати обласної Ради привітали з Днем Ангела митрополита Симеона Роздрукувати

Сьогодні, 14 вересня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулась урочиста Божественна літургія з нагоди дня пам’яті Всіх святих землі Вінницької, Церковного Новоліття та Дня Тезоіменитства митрополита Вінницького і Барського Симеона. 

Після завершення молебну з Днем Ангела митрополита привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Господь обрав для Вас нелегку працю – служити Богу й нести науку Божу народу України, – наголосив, звертаючись до Високопреосвященства від імені депутатів обласної Ради Анатолій Дмитрович. – Хочу побажати Вам любові й милості Божої у цей прекрасний осінній день – день церковного Новоліття й відзначення та вшанування преподобного Симеона Стовпника, а також міцного здоров'я, духовного натхнення й Божого благословіння у всіх Ваших справах та починаннях.

Радості, миру й Господнього милосердя зичили митрополиту, вітали його квітами і дякували за активну громадську позицію народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова обдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутати обласної Ради Вадим Соляник і Людмила Станіславенко, керівники правоохоронних органів, структурних підрозділів ОДА, прихожани.

Напередодні свого Дня Тезоіменитства, 13 вересня, митрополит Вінницький і Барський Симеон також отримав Подяку від керівництва Антитерористичної операції за значний внесок у зміцнення обороноздатності Збройних Сил України, небайдужість, проявлений патріотизм, щиру турботу та активну громадську позицію в підтримці цивільного населення Донецької та Луганської областей. Подяка підписана першим заступником Антитерористичного Центру при Службі безпеки України, керівником Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенантом Олександром Локотою. 

За церковним календарем 14 вересня відзначають Церковне Новоліття (церковний Новий рік) та вшановують преподобного Симеона Стовпника і матір його Марфу.

Також цього дня відзначається свято Собору Вінницьких святих, встановлене Священним Синодом Української Православної Церкви 1 квітня 2015 року. У Собор зараховані 15 подвижників, життя і подвиг яких пов'язані з Вінниччиною: святителі Петро Могила, Амвросій (Полянський), Феодосій Чернігівський; преподобні Антоній Печерський, Феодор Острозький, Феофіл Київський; священномученики Олександр (Петровський), Інокентій (Тихонов), Порфирій (Гулевич), Іоанн Мельниченко, Олексій Воробйов і преподобномученики Іоанн (Лаба), Василь (Мазуренко), Євтихій (Качур), Геннадій (Ребеза).

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 14:54 Переглядів: 1184

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація