9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області та міста привітали Митрополита Симеона з Днем народження Роздрукувати

3 листопада  в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці відбулося святкове Богослужіння з нагоди Дня народження Митрополита Вінницького і Барського Симеона. Керуючого єпархією привітали керівники області та міста – голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Ваше преосвященство!Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем народження. Ваш життєвий шлях духовного провідника є прикладом чесного і правдивого служіння людям і Господу Богу. Дякуємо Вам, Ваше преосвященство, за багатолітню вірність покликанню, за сподвижницьку діяльність на ниві розвитку духовності, поширення православ’я у регіоні. Нехай Всевишній дає Вам сили і натхнення творити добро, ширити християнські чесноти серед нашого народу, плекати духовні і національні цінності. Щиро бажаємо Вам найміцнішого здоров'я, добра, спасіння і всякої благої справи, що вінчається гідним успіхом! – побажала Митрополиту Симеону заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

В свою чергу, дякуючи керівництву обласної та міської влади за вітання, Митрополит Вінницький і Барський зазначив:

– Держава і церква – це дві інстанції, земна й небесна, і одну, і другу складають одні й ті ж самі люди, тому я зичу всім милості Божої й усіх земних щедрот; щоб всі жили в достатку, виховувались на засадах християнської моралі та мали благо на землі. Нехай ласка Божа і Покров Божої Матері завжди буде з вами! – побажав своїм парафіянам Митрополит Симеон.

Для довідки: Митрополит Симеон (в миру - Володимир Іванович Шостацький;) — єпископ Української православної церкви (Московського патріархату), митрополит Вінницький і Барський. Тезоіменитство — 14 вересня (Преподобного Симеона Стовпника).

Біографія. Народився 3 листопада 1962 року в селі Райківці Хмельницької області в селянській родині. У 1980 році закінчив середню школу. У 1980-1982 роках служив у Радянській армії. У 1983-1987 роках навчався у Вінницькому медичному інституті. У 1987 році вступив у Московську духовну семінарію. 6 грудня 1990 року в московському Московському Даниловому монастирі прийняв чернечий постриг з ім'ям Симеон на честь Симеона Стовпника. З 1990 по 1994 рік ніс послух доглядача Патріаршої резиденції в Даниловому монастирі міста Москви. 14 січня 1991 року висвячений у сан ієродиякона, 28 квітня — у ієромонаха. У тому ж році закінчив Московську духовну семінарію. У 1994 році повернувся на Україну, став насельником Києво-Печерської Лаври і одночасно слухачем Київської Духовної Академії. 7 квітня 1995 року був возведений у сан ігумена, а 23 листопада — архімандрита. 3 травня 1996 року рішенням священного Синоду Української Православної Церкви йому визначено бути єпископом відродженої Володимир-Волинської єпархії. 4 травня 1996 рік хіротонісаний у єпископа Володимир-Волинського і Ковельського. 14 травня 2002 року возведений у сан архієпископа. 10 червня 2007 року рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви звільнений від управління Володимир-Волинською і призначений архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським. 9 липня 2011 року під час літургії під відкритим небом на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври митрополитом Володимиром (Сабоданом) возведений у сан митрополита. 5 січня 2013 у зв'язку з виділенням зі складу Вінницької єпархії Могилів-Подільської єпархії титул змінено на Вінницький і Барський.

Повернутись Створено: 3 листопада 2015 року, 18:48 Переглядів: 1290

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація