Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області та міста привітали молоді таланти Вінниччини Роздрукувати

14 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулись урочистості з нагоди свята-зустрічі з обдарованою учнівською молоддю «Таланти Поділля – 2014». Учасників дійства та їхніх наставників привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– Я з впевненістю можу сказати, що ми сьогодні присутні на цій події серед квіту нашої молоді. І якщо вашими талантами ви генетично зобов’язані своїм пращурам, зрощеним вінницькою землею, то все решта – це зусилля ваших батьків, вчителів, наукових керівників у тих здобутках, з якими ви сьогодні прийшли у цю залу. Це велика праця, це перший свідомий самостійний крок, який ви зробили у вашому житті; і якщо ви і надалі так впевнено будете прямувати до своєї мети, то досягнете значно більших висот. І я переконана, що Вінниччина ще не один раз буде мати можливість пишатися вами та вашими досягненнями, – висловила впевненість заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до присутніх з вітальним словом.

Вона закликала молодь цінувати працю своїх наставників, завжди залишатися справжніми патріотами свого краю і пообіцяла докладати максимум зусиль для розвитку талантів підростаючого покоління.

Учасників святкового дійства також привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник і заступник міського голови Андрій Рева.

Керівники області та міста подякували переможцям і призерам за високі досягнення у конкурсах та вручили їм грошові премії.

Для довідки.

Свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Таланти Поділля – 2014» проходить відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки. Серед домінантів і лауреатів – призери ІП-ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 н.р. та їхні учителі (тренери); переможці ІІ-ІП етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницької малої академії наук та їхні наукові керівники; учні-переможці Всеукраїнських міжнародних мистецьких і спортивних конкурсів, змагань та їхні керівники, тренери; учні-переможці всеукраїнських турнірів, учні та студенти системи професійно-технічної та вищої освіти, які здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах; педагоги, які мають значні досягнення у навчально-методичній діяльності.

Грошовими преміями в розмірі 400-2000 грн. нагороджено більше 770 осіб.

Повернутись Створено: 14 травня 2014 року, 13:21 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація