23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області та міста привітали молоді таланти Вінниччини Роздрукувати

14 травня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського відбулись урочистості з нагоди свята-зустрічі з обдарованою учнівською молоддю «Таланти Поділля – 2014». Учасників дійства та їхніх наставників привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– Я з впевненістю можу сказати, що ми сьогодні присутні на цій події серед квіту нашої молоді. І якщо вашими талантами ви генетично зобов’язані своїм пращурам, зрощеним вінницькою землею, то все решта – це зусилля ваших батьків, вчителів, наукових керівників у тих здобутках, з якими ви сьогодні прийшли у цю залу. Це велика праця, це перший свідомий самостійний крок, який ви зробили у вашому житті; і якщо ви і надалі так впевнено будете прямувати до своєї мети, то досягнете значно більших висот. І я переконана, що Вінниччина ще не один раз буде мати можливість пишатися вами та вашими досягненнями, – висловила впевненість заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, звертаючись до присутніх з вітальним словом.

Вона закликала молодь цінувати працю своїх наставників, завжди залишатися справжніми патріотами свого краю і пообіцяла докладати максимум зусиль для розвитку талантів підростаючого покоління.

Учасників святкового дійства також привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник і заступник міського голови Андрій Рева.

Керівники області та міста подякували переможцям і призерам за високі досягнення у конкурсах та вручили їм грошові премії.

Для довідки.

Свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Таланти Поділля – 2014» проходить відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки. Серед домінантів і лауреатів – призери ІП-ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 н.р. та їхні учителі (тренери); переможці ІІ-ІП етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницької малої академії наук та їхні наукові керівники; учні-переможці Всеукраїнських міжнародних мистецьких і спортивних конкурсів, змагань та їхні керівники, тренери; учні-переможці всеукраїнських турнірів, учні та студенти системи професійно-технічної та вищої освіти, які здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах; педагоги, які мають значні досягнення у навчально-методичній діяльності.

Грошовими преміями в розмірі 400-2000 грн. нагороджено більше 770 осіб.

Повернутись Створено: 14 травня 2014 року, 13:21 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація