9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області та міста привітали представників органів місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні облдержадміністрації відбулися урочисті збори громадськості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

– Ми сьогодні – одна із тих областей, яка від села до обласного центру має Стратегію розвитку наших територіальних громад, яку ми впроваджуємо і виконуємо, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх. – Але, повертаючись до історії, хочеться глянути в глибину століть. Ще в Стародавній Греції зароджувалася демократія, але демократія – це не просто вседозволеність, це – диктат закону. І сьогодні людство не знайшло кращого механізму, як через народовладдя, через самоврядування вирішувати всі нагальні проблеми територій. Тому, незважаючи на те, що окремі рішення проходять в бурхливих дискусіях, в обговоренні з громадськістю, але прийняті рішення уже працюють. І я переконаний, що вони правильні та затребувані суспільством.

Голова обласної Ради також зауважив, що перед органами самоврядування попереду багато завдань.

– Багато нам потрібно зробити, багато питань вирішити, зокрема, стосовно бюджету, щоб з голови на ноги поставити радянську систему управління країною, – підкреслив Анатолій Олійник. - Це непростий процес, але фінансова децентралізація, яка сьогодні дала можливість дивитися з впевненістю в 2017 рік, зобов’язує нас бути відповідальними й зробити на місцях все, щоб з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Він побажав представникам органів місцевого самоврядування області та їхнім родинам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру й Божого благословіння.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Валерій Коровій подякував усім самоврядцям Вінниччини за вагомий внесок у розбудову та підняття іміджу краю, адже саме місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, одного з чинників розвитку громадянського суспільства.

– Бажаю кожному з вас натхнення, потенціалу та нових можливостей, - сказав Валерій Вікторович. - Нехай все вдається на життєвому шляху. Все, що ви робите - ви робите заради свого народу, заради усіх українців.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

t-size: 14.0pt;mso-ansi-language:UK'>З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 16:33 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація