23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області та міста привітали представників органів місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні облдержадміністрації відбулися урочисті збори громадськості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

– Ми сьогодні – одна із тих областей, яка від села до обласного центру має Стратегію розвитку наших територіальних громад, яку ми впроваджуємо і виконуємо, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх. – Але, повертаючись до історії, хочеться глянути в глибину століть. Ще в Стародавній Греції зароджувалася демократія, але демократія – це не просто вседозволеність, це – диктат закону. І сьогодні людство не знайшло кращого механізму, як через народовладдя, через самоврядування вирішувати всі нагальні проблеми територій. Тому, незважаючи на те, що окремі рішення проходять в бурхливих дискусіях, в обговоренні з громадськістю, але прийняті рішення уже працюють. І я переконаний, що вони правильні та затребувані суспільством.

Голова обласної Ради також зауважив, що перед органами самоврядування попереду багато завдань.

– Багато нам потрібно зробити, багато питань вирішити, зокрема, стосовно бюджету, щоб з голови на ноги поставити радянську систему управління країною, – підкреслив Анатолій Олійник. - Це непростий процес, але фінансова децентралізація, яка сьогодні дала можливість дивитися з впевненістю в 2017 рік, зобов’язує нас бути відповідальними й зробити на місцях все, щоб з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Він побажав представникам органів місцевого самоврядування області та їхнім родинам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру й Божого благословіння.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Валерій Коровій подякував усім самоврядцям Вінниччини за вагомий внесок у розбудову та підняття іміджу краю, адже саме місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, одного з чинників розвитку громадянського суспільства.

– Бажаю кожному з вас натхнення, потенціалу та нових можливостей, - сказав Валерій Вікторович. - Нехай все вдається на життєвому шляху. Все, що ви робите - ви робите заради свого народу, заради усіх українців.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

t-size: 14.0pt;mso-ansi-language:UK'>З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 16:33 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація