13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області та міста привітали представників органів місцевого самоврядування Роздрукувати

Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні облдержадміністрації відбулися урочисті збори громадськості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

– Ми сьогодні – одна із тих областей, яка від села до обласного центру має Стратегію розвитку наших територіальних громад, яку ми впроваджуємо і виконуємо, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх. – Але, повертаючись до історії, хочеться глянути в глибину століть. Ще в Стародавній Греції зароджувалася демократія, але демократія – це не просто вседозволеність, це – диктат закону. І сьогодні людство не знайшло кращого механізму, як через народовладдя, через самоврядування вирішувати всі нагальні проблеми територій. Тому, незважаючи на те, що окремі рішення проходять в бурхливих дискусіях, в обговоренні з громадськістю, але прийняті рішення уже працюють. І я переконаний, що вони правильні та затребувані суспільством.

Голова обласної Ради також зауважив, що перед органами самоврядування попереду багато завдань.

– Багато нам потрібно зробити, багато питань вирішити, зокрема, стосовно бюджету, щоб з голови на ноги поставити радянську систему управління країною, – підкреслив Анатолій Олійник. - Це непростий процес, але фінансова децентралізація, яка сьогодні дала можливість дивитися з впевненістю в 2017 рік, зобов’язує нас бути відповідальними й зробити на місцях все, щоб з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Він побажав представникам органів місцевого самоврядування області та їхнім родинам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру й Божого благословіння.

Вітаючи присутніх, голова облдержадміністрації Валерій Коровій подякував усім самоврядцям Вінниччини за вагомий внесок у розбудову та підняття іміджу краю, адже саме місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, одного з чинників розвитку громадянського суспільства.

– Бажаю кожному з вас натхнення, потенціалу та нових можливостей, - сказав Валерій Вікторович. - Нехай все вдається на життєвому шляху. Все, що ви робите - ви робите заради свого народу, заради усіх українців.

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

t-size: 14.0pt;mso-ansi-language:UK'>З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування кращі посадовці самоврядних органів, депутати місцевих рад, керівники та працівники підприємств, установ, організацій області були нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради і грошовими винагородами.

Урочистості завершились святковим концертом у виконанні творчих колективів області.

Повернутись Створено: 7 грудня 2016 року, 16:33 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація