23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області та міста вшанували пам'ять полеглих і привітали ветеранів війни Роздрукувати

9 травня у Вінниці відбулося урочисте покладання квітів і вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знака загиблим воїнам АТО з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У церемонії вшанування взяли участь керівники області й міста, депутати обласної Ради, працівники виконавчого апарату обласної Ради, структурних підрозділів облдержадміністрації, ветерани Другої світової війни, інваліди і діти війни, представники громадських ветеранських організацій, духовенства, учасники АТО, військовослужбовці, мешканці та гості міста.

Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років хвилиною мовчання.

На честь 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пролунав салют і прозвучали військові пісні та вірші.

Цього ж дня голова облдержадміністрації Валерій Коровій і перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяли участь в урочистостях, що проходили у Вінницькому обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни.

Керівники області побажали присутнім міцного здоров’я, благополуччя, миру і достатку, а також подарували медичне обладнання для пацієнтів закладу.

Повернутись Створено: 10 травня 2016 року, 14:48 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація