Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області та міста вшанували пам'ять полеглих і привітали ветеранів війни Роздрукувати

9 травня у Вінниці відбулося урочисте покладання квітів і вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знака загиблим воїнам АТО з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У церемонії вшанування взяли участь керівники області й міста, депутати обласної Ради, працівники виконавчого апарату обласної Ради, структурних підрозділів облдержадміністрації, ветерани Другої світової війни, інваліди і діти війни, представники громадських ветеранських організацій, духовенства, учасники АТО, військовослужбовці, мешканці та гості міста.

Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років хвилиною мовчання.

На честь 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пролунав салют і прозвучали військові пісні та вірші.

Цього ж дня голова облдержадміністрації Валерій Коровій і перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська взяли участь в урочистостях, що проходили у Вінницькому обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни.

Керівники області побажали присутнім міцного здоров’я, благополуччя, миру і достатку, а також подарували медичне обладнання для пацієнтів закладу.

Повернутись Створено: 10 травня 2016 року, 14:48 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація