23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області відвідали клінічний госпіталь для інвалідів війни Роздрукувати

9 травня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник відвідали Вінницький обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни. Очільники області завітали до закладу, щоб привітати ветеранів та вручити подарунки.

Керівники Вінниччини отримали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою госпіталю, умовами лікування та відпочинку ветеранів. Згодом відбувся святковий концерт, на якому усіх присутніх привітали із Днем Перемоги.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, від імені депутатів обласної Ради побажав учасникам бойових дій здоров’я, довголіття та миру, підкресливши важливість вшанування загиблих співвітчизників на фронтах війни та піклування про живих ветеранів.

Керівництву госпіталю подарували сертифікат, підписаний головою обласної Ради і головою обласної державної адміністрації на отримання 2 мільйонів гривень, для зміцнення матеріально-технічної бази – придбання ультразвукової системи “MyLab Class C”. Після завершення святкової програми, усі охочі скористалися можливістю скуштувати традиційної солдатської каші.

Повернутись Створено: 10 травня 2014 року, 11:25 Переглядів: 1148

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація