9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області відвідали Могилів-Подільську окружну лікарню інтенсивного лікування Роздрукувати

20 серпня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник здійснили робочий візит до Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування та взяли участь в урочистому відкритті нових відділень закладу.

Очільники області спільно з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, директором Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяною Бабій, керівниками району і міста оглянули матеріально-технічний стан лікарні. В урочистій обстановці керівники області перерізали стрічки та відкрили відновлені після капітального ремонту відділення реанімації і інтенсивної терапії, гінекологічне відділення перинатального центру ІІ рівня Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

Між трудовим колективом закладу і керівництвом Вінниччини відбулося спілкування щодо покращення стану справ в галузі охорони здоров’я області і в Могилеві-Подільському зокрема. Сергія Свитка і Анатолія Олійника по-доброму вразило оснащення лікарні сучасним обладнанням та виконаним обсягом ремонтних робіт. Очільники подякували керівництву і трудовому колективу за плідну працю, побажали успіхів у подальшій роботі і вручили сертифікат на 100 тис.грн.

Довідка: З 1 січня 2014 року розпочала функціонувати Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування на 260 ліжок. Медичну допомогу надають 82 лікарі і 223 середніх медичних працівників. Серед лікарів атестовано 84,6%, в т.ч. 50% на вищу і 33,3% на І категорію. Ремонт в лікарні проведено за рахунок бюджету розвитку на загальну суму 986,6 тис. грн. Ремонт гінекологічного стаціонару проведений як за рахунок бюджетних коштів - на загальну суму 241,2 тис. грн., так і за позабюджетні надходження - на суму 322,8тис.грн.

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 19:51 Переглядів: 1422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація