23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області відвідали Могилів-Подільську окружну лікарню інтенсивного лікування Роздрукувати

20 серпня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник здійснили робочий візит до Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування та взяли участь в урочистому відкритті нових відділень закладу.

Очільники області спільно з першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським, директором Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяною Бабій, керівниками району і міста оглянули матеріально-технічний стан лікарні. В урочистій обстановці керівники області перерізали стрічки та відкрили відновлені після капітального ремонту відділення реанімації і інтенсивної терапії, гінекологічне відділення перинатального центру ІІ рівня Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування.

Між трудовим колективом закладу і керівництвом Вінниччини відбулося спілкування щодо покращення стану справ в галузі охорони здоров’я області і в Могилеві-Подільському зокрема. Сергія Свитка і Анатолія Олійника по-доброму вразило оснащення лікарні сучасним обладнанням та виконаним обсягом ремонтних робіт. Очільники подякували керівництву і трудовому колективу за плідну працю, побажали успіхів у подальшій роботі і вручили сертифікат на 100 тис.грн.

Довідка: З 1 січня 2014 року розпочала функціонувати Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування на 260 ліжок. Медичну допомогу надають 82 лікарі і 223 середніх медичних працівників. Серед лікарів атестовано 84,6%, в т.ч. 50% на вищу і 33,3% на І категорію. Ремонт в лікарні проведено за рахунок бюджету розвитку на загальну суму 986,6 тис. грн. Ремонт гінекологічного стаціонару проведений як за рахунок бюджетних коштів - на загальну суму 241,2 тис. грн., так і за позабюджетні надходження - на суму 322,8тис.грн.

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2014 року, 19:51 Переглядів: 1277

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація