Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області відзначили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Роздрукувати

9 листопада у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Представників галузі привітали заступник Міністра культури України Тамара Мазур, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

– Сьогодні у вас професійне свято і кожний чекає привітань, нагород та гарних, теплих слів. За часи незалежності нашої країни ви переживали різні етапи – недофінансування ваших структур, затримки заробітних плат, були етапи нагороджень і премій. Але в усі часи, як би не було складно, ви однаково відносилися до своєї роботи – віддавали душу вашій справі й впевнено працювали, тому ви заслуговуєте на велике майбутнє, – підкреслила Людмила Михайлівна, звертаючись до присутніх від імені керівництва обласної Ради та депутатського корпусу. – Ви є прикладом для всіх нас, ви формуєте нові таланти, нашу Україну, майбутнє наших дітей, тому зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, підвищення зарплат, та найголовніше – миру в нашій країні.

До працівників культури і майстрів народного мистецтва, які прибули з усієї області, звернулася заступник Міністра культури України Тамара Мазур.

– Дуже важлива ноша покладається сьогодні на ваші плечі, адже працівники культури творять обличчя і долю нашої держави, формують наше майбутнє, – наголосила Тамара Мазур. - На жаль, не всі усвідомлюють це сьогодні, і, на жаль, ті люди, які є найважливішими у державі, часто залишаються недооціненими. Сподіваюся, що спільними зусиллями нам вдасться змінити цю ситуацію та показати, який багатий наш народ і яка славна наша держава.

До вітань долучилися начальник управління культури і мистецтв ОДА Станіслав Городинський, депутати обласної Ради, керівники профспілки працівників культури, побажавши учасникам святкового зібрання та їхнім родинам здоров’я, добра, благополуччя, миру і Божого благословення у всіх починаннях.

Під час урочистостей кращі працівники культури і майстри народного мистецтва Вінниччини були нагороджені Почесними грамотами Міністерства культури України.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська також відзначили представників галузі Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури і духовності українського народу та з нагоди професійного свята.

Святкове дійство завершилося виступами у виконанні творчих колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 9 листопада 2016 року, 15:31 Переглядів: 860

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація