Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник: «Ми маємо навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Шевченка» Роздрукувати

9 березня з нагоди 202-ої річниці від Дня народження Великого Кобзаря голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначили почесними грамотами вінничан, які популяризують творчість Тараса Григоровича Шевченка.

Той титанічний труд, який залишив після себе Великий Кобзар – це справжнє надбання всього українського народу, тому ми маємо пам’ятати, дорожити і навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Григоровича Шевченка, – зазначив у вітальному слові, звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник.

В ході  зустрічі з представниками громадськості Вінниччини, які здійснили вагомий внесок у популяризацію творчості Тараса Григоровича Шевченка, очільник облдержадміністрації Валерій Коровій зауважив, що річниця з Дня народження Тараса Шевченка – це символічний день, який, в першу чергу, повинен об’єднувати весь український народ.

З нагоди знаменної події керівники Вінниччини вручили учасникам зустрічі Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошові винагороди та комплекти книг, присвячені творчості Тараса Шевченка.

В свою чергу нагороджені подякували представникам влади за подарунки та продемонстрували свої таланти читанням віршів Великого Кобзаря.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 березня 2016 року, 14:55 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація