Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «Ми маємо навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Шевченка» Роздрукувати

9 березня з нагоди 202-ої річниці від Дня народження Великого Кобзаря голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначили почесними грамотами вінничан, які популяризують творчість Тараса Григоровича Шевченка.

Той титанічний труд, який залишив після себе Великий Кобзар – це справжнє надбання всього українського народу, тому ми маємо пам’ятати, дорожити і навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Григоровича Шевченка, – зазначив у вітальному слові, звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник.

В ході  зустрічі з представниками громадськості Вінниччини, які здійснили вагомий внесок у популяризацію творчості Тараса Григоровича Шевченка, очільник облдержадміністрації Валерій Коровій зауважив, що річниця з Дня народження Тараса Шевченка – це символічний день, який, в першу чергу, повинен об’єднувати весь український народ.

З нагоди знаменної події керівники Вінниччини вручили учасникам зустрічі Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошові винагороди та комплекти книг, присвячені творчості Тараса Шевченка.

В свою чергу нагороджені подякували представникам влади за подарунки та продемонстрували свої таланти читанням віршів Великого Кобзаря.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 березня 2016 року, 14:55 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація