Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Ми маємо навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Шевченка» Роздрукувати

9 березня з нагоди 202-ої річниці від Дня народження Великого Кобзаря голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій відзначили почесними грамотами вінничан, які популяризують творчість Тараса Григоровича Шевченка.

Той титанічний труд, який залишив після себе Великий Кобзар – це справжнє надбання всього українського народу, тому ми маємо пам’ятати, дорожити і навчати підростаюче покоління на прикладі життя Тараса Григоровича Шевченка, – зазначив у вітальному слові, звертаючись до присутніх, голова обласної Ради Анатолій Олійник.

В ході  зустрічі з представниками громадськості Вінниччини, які здійснили вагомий внесок у популяризацію творчості Тараса Григоровича Шевченка, очільник облдержадміністрації Валерій Коровій зауважив, що річниця з Дня народження Тараса Шевченка – це символічний день, який, в першу чергу, повинен об’єднувати весь український народ.

З нагоди знаменної події керівники Вінниччини вручили учасникам зустрічі Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради, грошові винагороди та комплекти книг, присвячені творчості Тараса Шевченка.

В свою чергу нагороджені подякували представникам влади за подарунки та продемонстрували свої таланти читанням віршів Великого Кобзаря.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 березня 2016 року, 14:55 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація