2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області відзначили вінницьких добровольців Роздрукувати

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні обласної Ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця. Вінницьких захисників привітали заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

Перед церемонією нагородження присутні вшанування пам’ять всіх загиблих учасників бойових дій в зоні АТО хвилиною мовчання.

– У 1991 році Україна отримала Божий дар – незалежність, за яку ми почали платити страшну ціну лише у 2014-му. І заплатили цю ціну, в першу чергу, ви – добровольці, які прямо з Майдана пішли в Петрівці та в інші зони, де формувалися добровольчі батальйони. І тільки, завдячуючи вам, вдалося зупинити наступ ворога в перші дні російської агресії, тому держава має схилити голову перед вами і згадувати про вас не лише в цей день, а пам’ятати цей подвиг завжди. Від імені голови обласної Ради, депутатського корпусу і від себе особисто висловлюю вдячність вам за те, що ми живемо у спокої і мирі. Успіхів, здоров’я і Божого благословіння вам і вашим родинам, – наголосив заступник обласної Ради Ігор Хміль, звертаючись до захисників.

Побажавши добровольцям міцного здоров’я і мирного неба за їхню мужність та героїзм у протистоянні з агресором, керівники області вручили їм Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, грошові винагороди і квіти.

Завершились урочистості виступами творчих колективів області.

День українського добровольця  –  свято, що відзначається в Україні  14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Повернутись Створено: 14 березня 2018 року, 16:19 Переглядів: 520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація