Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області вітали педагогів з прийдешнім святом Роздрукувати

У неділю, 7 жовтня, в Україні цьогоріч офіційно відзначають День працівників освіти. Сьогодні, 4 жовтня, відбулися урочистості з нагоди свята у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, куди були запрошені кращі представники професії області.

Вітали педагогічних працівників з професійним святом голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Без сумніву, всі професії важливі, – зауважив Анатолій Олійник. – Ми не пересікаємось у своєму житті з представниками дуже багатьох професій, однак, немає людини, яка не зустрічалася із учителем. Це свято, без перебільшення, всенародне, свято кожного з нас. Ви віддаєте своє життя і вкладаєте свою душу в особистість, з якої виростають громадяни нашої країни. За це вам великий уклін.

– Миру, злагоди, любові бажаю вам, дорогі педагоги, гарних зарплат і лише  позитивних емоцій, – побажав Валерій Коровій.

Кращим педагогічним працівникам області вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, відзнаки Міністерства освіти і науки України «Нагрудний знак «Василя Сухомлинського», а найпрогресивніші проекти, подані навчальними закладами Вінниччини за чотирма номінаціями, отримали гранти обласної Ради та облдержадміністрації на 50, 40 та 30 тис. грн. Ці кошти були виділені на виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 «Про обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки».

Перше місце та сертифікат на отримання гранту – сумою 50 тис. грн виграв проект Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського «Освіта дорослих. Віртуальний університет третього покоління».

– Ми дякуємо за високу нагороду, над якою працювала ціла команда протягом року, – сказала ректор ВДПУ ім.М.Коцюбинського Наталя Лазаренко. – Від імені усіх наших студентів та педагогів вітаємо освітян області зі святом.

Серед нагороджених цього дня були і директори відкритих цього навчального року шкіл-довгобудів – Михайлівки Гайсинського району та Зведенівки Шаргородського району.

Урочистості завершились святковим концертом. А вже завтра усіх педагогічних працівників вітатимуть у школах, училищах, коледжах і університетах. 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2018 року, 15:31
Оновлено: 4 жовтня 2018 року, 15:34
Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація