23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області вітали педагогів з прийдешнім святом Роздрукувати

У неділю, 7 жовтня, в Україні цьогоріч офіційно відзначають День працівників освіти. Сьогодні, 4 жовтня, відбулися урочистості з нагоди свята у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, куди були запрошені кращі представники професії області.

Вітали педагогічних працівників з професійним святом голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Без сумніву, всі професії важливі, – зауважив Анатолій Олійник. – Ми не пересікаємось у своєму житті з представниками дуже багатьох професій, однак, немає людини, яка не зустрічалася із учителем. Це свято, без перебільшення, всенародне, свято кожного з нас. Ви віддаєте своє життя і вкладаєте свою душу в особистість, з якої виростають громадяни нашої країни. За це вам великий уклін.

– Миру, злагоди, любові бажаю вам, дорогі педагоги, гарних зарплат і лише  позитивних емоцій, – побажав Валерій Коровій.

Кращим педагогічним працівникам області вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, відзнаки Міністерства освіти і науки України «Нагрудний знак «Василя Сухомлинського», а найпрогресивніші проекти, подані навчальними закладами Вінниччини за чотирма номінаціями, отримали гранти обласної Ради та облдержадміністрації на 50, 40 та 30 тис. грн. Ці кошти були виділені на виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 «Про обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки».

Перше місце та сертифікат на отримання гранту – сумою 50 тис. грн виграв проект Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського «Освіта дорослих. Віртуальний університет третього покоління».

– Ми дякуємо за високу нагороду, над якою працювала ціла команда протягом року, – сказала ректор ВДПУ ім.М.Коцюбинського Наталя Лазаренко. – Від імені усіх наших студентів та педагогів вітаємо освітян області зі святом.

Серед нагороджених цього дня були і директори відкритих цього навчального року шкіл-довгобудів – Михайлівки Гайсинського району та Зведенівки Шаргородського району.

Урочистості завершились святковим концертом. А вже завтра усіх педагогічних працівників вітатимуть у школах, училищах, коледжах і університетах. 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2018 року, 15:31
Оновлено: 4 жовтня 2018 року, 15:34
Переглядів: 589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація