Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області вітали педагогів з прийдешнім святом Роздрукувати

У неділю, 7 жовтня, в Україні цьогоріч офіційно відзначають День працівників освіти. Сьогодні, 4 жовтня, відбулися урочистості з нагоди свята у приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, куди були запрошені кращі представники професії області.

Вітали педагогічних працівників з професійним святом голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Без сумніву, всі професії важливі, – зауважив Анатолій Олійник. – Ми не пересікаємось у своєму житті з представниками дуже багатьох професій, однак, немає людини, яка не зустрічалася із учителем. Це свято, без перебільшення, всенародне, свято кожного з нас. Ви віддаєте своє життя і вкладаєте свою душу в особистість, з якої виростають громадяни нашої країни. За це вам великий уклін.

– Миру, злагоди, любові бажаю вам, дорогі педагоги, гарних зарплат і лише  позитивних емоцій, – побажав Валерій Коровій.

Кращим педагогічним працівникам області вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, відзнаки Міністерства освіти і науки України «Нагрудний знак «Василя Сухомлинського», а найпрогресивніші проекти, подані навчальними закладами Вінниччини за чотирма номінаціями, отримали гранти обласної Ради та облдержадміністрації на 50, 40 та 30 тис. грн. Ці кошти були виділені на виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №47 «Про обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2016-2020 роки».

Перше місце та сертифікат на отримання гранту – сумою 50 тис. грн виграв проект Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинського «Освіта дорослих. Віртуальний університет третього покоління».

– Ми дякуємо за високу нагороду, над якою працювала ціла команда протягом року, – сказала ректор ВДПУ ім.М.Коцюбинського Наталя Лазаренко. – Від імені усіх наших студентів та педагогів вітаємо освітян області зі святом.

Серед нагороджених цього дня були і директори відкритих цього навчального року шкіл-довгобудів – Михайлівки Гайсинського району та Зведенівки Шаргородського району.

Урочистості завершились святковим концертом. А вже завтра усіх педагогічних працівників вітатимуть у школах, училищах, коледжах і університетах. 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2018 року, 15:31
Оновлено: 4 жовтня 2018 року, 15:34
Переглядів: 608

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація