Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області вручили паспорти юнакам і дівчатам, яким у День незалежності виповнилося 16 років Роздрукувати

25 серпня в приміщенні облдержадміністрації голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко і голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій вручили паспорти вінницьким юнакам і дівчатам, яким 24 серпня у День незалежності України цього року виповнилося 16 років.

Очільники області привітали юнаків і дівчат із Днем незалежності України  і з днем народження, побажали їм щасливої долі, здійснення мрій, усіляких гараздів і Божого благословення.

- Ми вручаємо сьогодні паспорти тим молодим юнакам і дівчатам, яким випало щастя народитися 24 серпня, у цей сакральний день – День незалежності України. Це день народження нашої новітньої країни. І це ваш день народження. Тому для вас це подвійне свято. Ми повинні пам’ятати, що незалежність була нам не подарована, бо за українську державність боролися і вмирали кращі сини та доньки українського народу. Ви сьогодні отримуєте паспорт – це означає, що ви матимете права громадянина України, але ви берете на себе відповідальність і обов’язки перед державою. Ніхто із нас не вибирає батьків і країну, в якій народжується, ніхто не вибирає народ, частинкою якого ми є , і ніхто не вибирає час. Ми з вами у вічному боргу перед батьками. Тому звертаюся до вас – шановна молодь: ви повинні пам’ятати про свою відповідальність перед батьками, які дали вам життя, виховали вас і привели за руку у цей великий світ. Ким би ви не стали, ви завжди повинні любити і шанувати своїх батьків. Так само ви повинні любити і захищати нашу державу. Саме ви та частина суспільства, яка завтра буде господарювати на рідній землі і будувати нову державу, – звернувся до молоді Сергій Свитко.   

Кожному із присутніх молодих вінничан було вручено паспорт громадянина України і квіти.

Повернутись Створено: 25 серпня 2015 року, 16:55 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація