23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області вручили подяки і грамоти вінницьким чемпіонам та їхнім тренерам Роздрукувати

1 березня в приміщенні облдержадміністрації відбулась зустріч керівництва області з переможцями міжнародних змагань з боксу і стрільби кульової та їхніми тренерами. Голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали вінницьких спортсменів та вручили їм грамоти, подяки й цінні подарунки.

Я пишаюся тим, що сьогодні від імені обласної Ради і депутатського корпусу маю честь привітати вас у цій залі найвищого органу виконавчої та представницької влади Вінниччини. Розумію, які проблеми у вас є сьогодні,  тому запевняю, що ми будемо розглядати всі пропозиції, аби сприяти їхньому вирішенню. Бажаю вам гарних перспектив, міцного здоров’я, нових вершин і злетів. Нехай доля складається так, щоб ваші імена вписали в історію нашої Вінниччини! – побажав переможцям голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– У цей непростий час, який ми усі зараз переживаємо, ваші перемоги і високі здобутки мають величезне значення. Для тих скептиків, які ставлять під сумнів можливість українців щось змінювати на краще - ваш приклад свідчить про те, що Українська держава живе, розвивається, має талановите покоління, яке з впевненістю дивиться в завтрашній день, –підкреслив Валерій Коровій у вітальному слові, звертаючись до спортсменів.

Керівники області привітали шістьох чемпіонів Європи зі стрільби з пневматичної зброї (3 – золоті медалісти та 3 - срібні) та переможця зустрічі в рамках Всесвітньої серії боксу (WSB) майстра спорту України з боксу Сергія Богачука з високими досягненнями у міжнародних змаганнях та вручили їм подяки й цінні подарунки.

Також отримали грамоти заслужений тренер України зі стрільби кульової, директор КЗ «Вінницька обласна ДЮСШ стрільби» Віктор Щерба та заслужений тренер України з боксу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Леонід Лоївський.

Для довідки: з 22 по 28.02.2016 року в м. Дьйор (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, в якому взяли участь 6 вінницьких спортсменів.

У вправі ПП-3 серед юніорів (відстань 10 метрів, 60 залікових пострілів) представники КЗ ВОДЮСШ стрільби майстер спорту України Павло Крепостняк та кандидат в майстри спорту України Богдан Кириленко в командному заліку посіли 2 місце, Богдан Кириленко зайняв 8 особисте місце.

У вправі ГП-12 серед юніорів (стрільба по рухомій мішені, 10 метрів, 60 пострілів) представники МК ДЮСШв'Вінницяи МСУ Дмитро Мельник та МСУ Максим Бабушок в команді здобули золоту нагороду, також МСУ Максим Бабушок посів 2 особисте місце.

У вправі ГП-11а серед юніорів (стрільба по рухомій мішені, перемінна швидкість 40 пострілів) МСУ Максим Бабушок та Дмитро Мельник вибороли золоту медаль в команді.

У вправі ГП-11а та ГП-11 серед юніорок (стрільба по рухомій мішені, перемінна швидкість 40 пострілів) представниця МК ДЮСШ "Вінниця" КМСУ Вікторія Стецюра виборола в командному заліку 2 золоті нагороди.

Представниця Вінницької ШЙСМ МСМК Людмила Йасилюк у вправі ГП-11 та ГП-11а виборола в командному заліку 2 золоті нагороди та зайняла особисто 5 та 4 місця відповідно.

Загалом українські спортсмени завоювали 16 медалей - шість золотих, шість срібних і чотири бронзових.

Результати боксерського поєдинку Сергія Богачука з кубинським боксером, олімпійським чемпіоном Роніелем Іглесіасом Сотолонго

69 кг: Сергій Богачук (Вінниця) — Роніель Іглесіас Сотолонго — 2:1 (48:47.49:46,47:48) 81.

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 16:39 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація