Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області вручили подяки і грамоти вінницьким чемпіонам та їхнім тренерам Роздрукувати

1 березня в приміщенні облдержадміністрації відбулась зустріч керівництва області з переможцями міжнародних змагань з боксу і стрільби кульової та їхніми тренерами. Голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали вінницьких спортсменів та вручили їм грамоти, подяки й цінні подарунки.

Я пишаюся тим, що сьогодні від імені обласної Ради і депутатського корпусу маю честь привітати вас у цій залі найвищого органу виконавчої та представницької влади Вінниччини. Розумію, які проблеми у вас є сьогодні,  тому запевняю, що ми будемо розглядати всі пропозиції, аби сприяти їхньому вирішенню. Бажаю вам гарних перспектив, міцного здоров’я, нових вершин і злетів. Нехай доля складається так, щоб ваші імена вписали в історію нашої Вінниччини! – побажав переможцям голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– У цей непростий час, який ми усі зараз переживаємо, ваші перемоги і високі здобутки мають величезне значення. Для тих скептиків, які ставлять під сумнів можливість українців щось змінювати на краще - ваш приклад свідчить про те, що Українська держава живе, розвивається, має талановите покоління, яке з впевненістю дивиться в завтрашній день, –підкреслив Валерій Коровій у вітальному слові, звертаючись до спортсменів.

Керівники області привітали шістьох чемпіонів Європи зі стрільби з пневматичної зброї (3 – золоті медалісти та 3 - срібні) та переможця зустрічі в рамках Всесвітньої серії боксу (WSB) майстра спорту України з боксу Сергія Богачука з високими досягненнями у міжнародних змаганнях та вручили їм подяки й цінні подарунки.

Також отримали грамоти заслужений тренер України зі стрільби кульової, директор КЗ «Вінницька обласна ДЮСШ стрільби» Віктор Щерба та заслужений тренер України з боксу, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Леонід Лоївський.

Для довідки: з 22 по 28.02.2016 року в м. Дьйор (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, в якому взяли участь 6 вінницьких спортсменів.

У вправі ПП-3 серед юніорів (відстань 10 метрів, 60 залікових пострілів) представники КЗ ВОДЮСШ стрільби майстер спорту України Павло Крепостняк та кандидат в майстри спорту України Богдан Кириленко в командному заліку посіли 2 місце, Богдан Кириленко зайняв 8 особисте місце.

У вправі ГП-12 серед юніорів (стрільба по рухомій мішені, 10 метрів, 60 пострілів) представники МК ДЮСШв'Вінницяи МСУ Дмитро Мельник та МСУ Максим Бабушок в команді здобули золоту нагороду, також МСУ Максим Бабушок посів 2 особисте місце.

У вправі ГП-11а серед юніорів (стрільба по рухомій мішені, перемінна швидкість 40 пострілів) МСУ Максим Бабушок та Дмитро Мельник вибороли золоту медаль в команді.

У вправі ГП-11а та ГП-11 серед юніорок (стрільба по рухомій мішені, перемінна швидкість 40 пострілів) представниця МК ДЮСШ "Вінниця" КМСУ Вікторія Стецюра виборола в командному заліку 2 золоті нагороди.

Представниця Вінницької ШЙСМ МСМК Людмила Йасилюк у вправі ГП-11 та ГП-11а виборола в командному заліку 2 золоті нагороди та зайняла особисто 5 та 4 місця відповідно.

Загалом українські спортсмени завоювали 16 медалей - шість золотих, шість срібних і чотири бронзових.

Результати боксерського поєдинку Сергія Богачука з кубинським боксером, олімпійським чемпіоном Роніелем Іглесіасом Сотолонго

69 кг: Сергій Богачук (Вінниця) — Роніель Іглесіас Сотолонго — 2:1 (48:47.49:46,47:48) 81.

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 16:39 Переглядів: 1095

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація