23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області вшанували пам'ять жертв політичних репресій Роздрукувати

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті  жертв політичних репресій. У 2018 році День пам’яті жертв політичних репресій припадає на 20 травня. Так, сьогодні, 18 травня, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк та заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький вшанували членів Вінницького обласного товариства  політв’язнів, репресованих та їхній дітей.

Також на заході були присутні представники офіційної делегації Сьвєнтокшиського воєводства Респудбліки Польща.

Виступаючи перед присутніми заступник голови обласної Ради Ігор Хміль зазначив, що тільки за офіційними даними, в ці роки жертвами політичних репресій стали щонайменше 2,8 млн українців.

– У Вінницькій області було страчено близько 20 тисяч чоловік, – сказав Ігор Вікторович. – Історичні факти просто вражаючі, адже вдуматися лише за історичними даними в ті часи спеціально для боротьби з ними до Вінниччини був відряджений Іван Корабльов — один з найдосвідченіших працівників НКВС, яки просив збільшити ліміт смертельних вироків у Вінницькій області. Це страшні сторінки нашого минулого і наше завдання сьогодні робити все можливе, аби  подібного ніколи не повторилося.

Під час зустрічі присутнім вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамоти Вінницької міської ради, грошові винагороди й квіти.

На завершення відбулося покладання гірлянд до пам’ятників жертвам комуністично-більшовицього режиму на цвинтарі «Підлісний», жертвам політичних репресій  біля ККЗ «Райдуга» та Січовим Стрільцям у парку на площі Василя Стуса.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 15:31 Переглядів: 292

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація