Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області завітали у День Перемоги в обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни Роздрукувати

9 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій завітали до Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, щоб привітати ветеранів, які лікуються у закладі із 70-річчям Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку урочистостей представники українського духовенства відправили молебень за загиблими у Другій світовій війні та за здоров'я живих ветеранів. Керівники області виступили перед ветеранами Другої світової війни, а також учасниками бойових дій на сході країни, які лікуються у госпіталі з вітальним словом, висловили  подяку за подвиг у війні і вірність рідному народу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу органу місцевого самоврядування привітав ветеранів Другої світової війни з 70-ю річницею Перемоги у війні з нацистськими окупантами та побажав їм здоров’я, добра і миру у рідній країні.

- Шановні ветерани - Ваша юність, ваша молодість були обпалені роками війни. Ми перед Вами у великому боргу, бо Ви, не жаліючи свого життя та здоров’я, боролися із всесвітнім злом – з нацизмом, що намагався знищити увесь цивілізований світ. Україна була в епіцентрі цієї кровопролитної всесвітньої війни. На жаль, сьогодні Україна також є у стані війни із Російською Федерацією. Якщо біснуватий фюрер хотів встановити новий світовий порядок тоді, то сьогодні новітній фюрер Путін намагається запровадити у світі “русский мир”. Ми бачимо, що таке “русский мир” на прикладі тих подій, що відбуваються у Донецькій і Луганській областях нашої держави. Я впевнений, що буде День Перемоги і над російським агресором. І якщо був міжнародний суд над нацизмом у Нюрнберзі, то буде суд і над російським агресором, бо правда завжди перемагає неправду, а добро перемагає зло. Це всесвітній і Божий закон, - сказав Сергій Свитко.

Крім того, очільники Вінниччини на честь свята подарували колективу закладу сертифікат на аппарат для моніторингу стану пацієнтів, концентратор кисню з повітря загальною вартістю 300 тисяч гривень та плазмовий телевізор. Слід зазначити, що у цьому році з обласного бюджету було виділено 850 тис. гривень для проведення капітального ремонту в зазначеному обласному комунальному закладі.

Свої подарунки госпіталю зробили і органи районної влади області, керівники обласних комунальних закладів та підприємств Вінниччини. Також для ветеранів Другої світової війни та учасників АТО було підготовлено концертну програму з нагоди свята.

 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2015 року, 21:18 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація