Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області завітали у День Перемоги в обласний клінічний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни Роздрукувати

9 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій завітали до Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, щоб привітати ветеранів, які лікуються у закладі із 70-річчям Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На початку урочистостей представники українського духовенства відправили молебень за загиблими у Другій світовій війні та за здоров'я живих ветеранів. Керівники області виступили перед ветеранами Другої світової війни, а також учасниками бойових дій на сході країни, які лікуються у госпіталі з вітальним словом, висловили  подяку за подвиг у війні і вірність рідному народу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу органу місцевого самоврядування привітав ветеранів Другої світової війни з 70-ю річницею Перемоги у війні з нацистськими окупантами та побажав їм здоров’я, добра і миру у рідній країні.

- Шановні ветерани - Ваша юність, ваша молодість були обпалені роками війни. Ми перед Вами у великому боргу, бо Ви, не жаліючи свого життя та здоров’я, боролися із всесвітнім злом – з нацизмом, що намагався знищити увесь цивілізований світ. Україна була в епіцентрі цієї кровопролитної всесвітньої війни. На жаль, сьогодні Україна також є у стані війни із Російською Федерацією. Якщо біснуватий фюрер хотів встановити новий світовий порядок тоді, то сьогодні новітній фюрер Путін намагається запровадити у світі “русский мир”. Ми бачимо, що таке “русский мир” на прикладі тих подій, що відбуваються у Донецькій і Луганській областях нашої держави. Я впевнений, що буде День Перемоги і над російським агресором. І якщо був міжнародний суд над нацизмом у Нюрнберзі, то буде суд і над російським агресором, бо правда завжди перемагає неправду, а добро перемагає зло. Це всесвітній і Божий закон, - сказав Сергій Свитко.

Крім того, очільники Вінниччини на честь свята подарували колективу закладу сертифікат на аппарат для моніторингу стану пацієнтів, концентратор кисню з повітря загальною вартістю 300 тисяч гривень та плазмовий телевізор. Слід зазначити, що у цьому році з обласного бюджету було виділено 850 тис. гривень для проведення капітального ремонту в зазначеному обласному комунальному закладі.

Свої подарунки госпіталю зробили і органи районної влади області, керівники обласних комунальних закладів та підприємств Вінниччини. Також для ветеранів Другої світової війни та учасників АТО було підготовлено концертну програму з нагоди свята.

 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2015 року, 21:18 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація