23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілись з делегацією Ліберецького краю Роздрукувати

В рамках святкування Дня Європи, яке пройде у Вінниці 19 травня, до нашого міста приїхало кілька іноземних делегацій. Серед них – представники Ліберецького краю Чеської Республіки у складі заступника гетьмана краю Пшемсла Соботка, керівника апарату Ліберецького краю Рене Хавліка, координатора відносин між Ліберецьким краєм та Вінницькою областю Йозефа Ядрни, начальника відділу преси та зовнішніх зв'язків канцелярії гетьмана  Вери Їранкова. Вони зустрічались з заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком,  директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережком.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль передав вітання від голови Анатолія Олійника та депутатського корпусу найвищого самоврядного органу Вінниччини.

– Угоди, які ми підписали з Ліберецьким краєм, відкривають великі можливості для Вінниччини як для регіону, так і для України в цілому, бо наша область є активна у різних напрямах – культури, освіти, економіки, ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами, – зазначив Ігор Вікторович. – Вірю, що цей візит принесе конкретні результати та стане кроком до нашої подальшої співпраці.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив гостей з розвитком Вінницької області, розповів про ріст економіки, про децентралазацію та реформи: медичну і освітню.

Заступник гетьмана Ліберецького краю Пшемсл Соботка, у вітальному слові сказав, готовий поділитися досвідом, який пройшла Чехія у процесі реформ.

– Спочатку все робиться на великому ентузіазмі, але без фінансового підкріплення реформи нежиттєздатні, – сказав Пшемсл Соботка. – Тому зріст економіки, про який Ви кажете, це хороша база для здійснення реформ. Україна сьогодні є сильним партнером. Ваша дорога вірна і бажаємо, щоб вона була успішною.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація