21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області зустрілись з делегацією Ліберецького краю Роздрукувати

В рамках святкування Дня Європи, яке пройде у Вінниці 19 травня, до нашого міста приїхало кілька іноземних делегацій. Серед них – представники Ліберецького краю Чеської Республіки у складі заступника гетьмана краю Пшемсла Соботка, керівника апарату Ліберецького краю Рене Хавліка, координатора відносин між Ліберецьким краєм та Вінницькою областю Йозефа Ядрни, начальника відділу преси та зовнішніх зв'язків канцелярії гетьмана  Вери Їранкова. Вони зустрічались з заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком,  директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережком.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль передав вітання від голови Анатолія Олійника та депутатського корпусу найвищого самоврядного органу Вінниччини.

– Угоди, які ми підписали з Ліберецьким краєм, відкривають великі можливості для Вінниччини як для регіону, так і для України в цілому, бо наша область є активна у різних напрямах – культури, освіти, економіки, ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами, – зазначив Ігор Вікторович. – Вірю, що цей візит принесе конкретні результати та стане кроком до нашої подальшої співпраці.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив гостей з розвитком Вінницької області, розповів про ріст економіки, про децентралазацію та реформи: медичну і освітню.

Заступник гетьмана Ліберецького краю Пшемсл Соботка, у вітальному слові сказав, готовий поділитися досвідом, який пройшла Чехія у процесі реформ.

– Спочатку все робиться на великому ентузіазмі, але без фінансового підкріплення реформи нежиттєздатні, – сказав Пшемсл Соботка. – Тому зріст економіки, про який Ви кажете, це хороша база для здійснення реформ. Україна сьогодні є сильним партнером. Ваша дорога вірна і бажаємо, щоб вона була успішною.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 355

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація