2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області зустрілись з делегацією Ліберецького краю Роздрукувати

В рамках святкування Дня Європи, яке пройде у Вінниці 19 травня, до нашого міста приїхало кілька іноземних делегацій. Серед них – представники Ліберецького краю Чеської Республіки у складі заступника гетьмана краю Пшемсла Соботка, керівника апарату Ліберецького краю Рене Хавліка, координатора відносин між Ліберецьким краєм та Вінницькою областю Йозефа Ядрни, начальника відділу преси та зовнішніх зв'язків канцелярії гетьмана  Вери Їранкова. Вони зустрічались з заступником голови обласної Ради Ігорем Хмілем, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, першим заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком,  директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережком.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль передав вітання від голови Анатолія Олійника та депутатського корпусу найвищого самоврядного органу Вінниччини.

– Угоди, які ми підписали з Ліберецьким краєм, відкривають великі можливості для Вінниччини як для регіону, так і для України в цілому, бо наша область є активна у різних напрямах – культури, освіти, економіки, ми готові обмінюватись досвідом з іншими країнами, – зазначив Ігор Вікторович. – Вірю, що цей візит принесе конкретні результати та стане кроком до нашої подальшої співпраці.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій ознайомив гостей з розвитком Вінницької області, розповів про ріст економіки, про децентралазацію та реформи: медичну і освітню.

Заступник гетьмана Ліберецького краю Пшемсл Соботка, у вітальному слові сказав, готовий поділитися досвідом, який пройшла Чехія у процесі реформ.

– Спочатку все робиться на великому ентузіазмі, але без фінансового підкріплення реформи нежиттєздатні, – сказав Пшемсл Соботка. – Тому зріст економіки, про який Ви кажете, це хороша база для здійснення реформ. Україна сьогодні є сильним партнером. Ваша дорога вірна і бажаємо, щоб вона була успішною.

Наприкінці зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація