13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області зустрілись з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Роздрукувати

8 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель зустрівся головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком. Посол Німеччини перебував на Вінниччині у рамках дводенного робочого візиту. Сторони обговорили перспективні напрями співробітництва.

Голова облдержадміністрації поінформував пана посла про загальні тенденції розвитку Вінниччини. Повідомив, що область посідає першість в Україні в питаннях надання адміністративних послуг, в розвитку агропромислового сектору, крім того, регіон є абсолютним лідером по зростанню експорту з України. Валерій Коровій та детально інформував гостя про інвестиційні проекти, які реалізуються в області та спрямовані на створення великої кількості нових робочих місць.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив пану Послу про діяльність найвищого самоврядного органу, звернув увагу, що вже другий рік обласна Рада займає перші місця серед інших рад в Україні завдяки своїй прозорості та демократичності.  Анатолій Дмитрович  передав вітання німецькому уряду та народу за підтримку у звершенні демократичних перетворень в Україні в такий непростий час, і зауважив, що українська держава нині проходить історичний етап свого розвитку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель, у свою чергу, підтвердив: в Україні за останній час справді відбулися суттєві зміни, але кінцевої точки ще належить досягти.

– Я іноді порівнюю Україну з потягом, який у 2014 році з Революцією Гідності отримав величезний поштовх і зараз почав рухатися. Він рухається вгору, вже можна бачити вершину, тільки треба перейти її, щоб цей процес реформ став неповоротним. І саме зараз вирішальний момент, коли потрібно багато вугілля кидати в котел, щоб дійсно перейти цей пік. Але є й такі люди, які поза потягом і намагаються гальмувати його, - зазначив пан Посол.

Він зауважив, що Україна дійсно має результати та успіхи, які вражають. Разом з тим, країна потребує проведення ще досить багатьох реформ у різних сферах. Так, до прикладу, торкаючись питання децентралізації, дипломат висловив переконання, що процес об’єднання територіальних громад, який досі був добровільним, необхідно ставити на більш системну основу.

– Боротьба в Україні продовжується: як боротьба проти агресії, так і боротьба за продовження реформ. І ми, Німеччина, як і союзні з нами держави, бачимо своє завдання в тому, щоб підтримувати Україну в цій боротьбі. Потрібно лише чітке уявлення про те, які є успіхи й які недоліки, – зазначив пан Посол.

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 15:48 Переглядів: 427

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація