23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілись з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Роздрукувати

8 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель зустрівся головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком. Посол Німеччини перебував на Вінниччині у рамках дводенного робочого візиту. Сторони обговорили перспективні напрями співробітництва.

Голова облдержадміністрації поінформував пана посла про загальні тенденції розвитку Вінниччини. Повідомив, що область посідає першість в Україні в питаннях надання адміністративних послуг, в розвитку агропромислового сектору, крім того, регіон є абсолютним лідером по зростанню експорту з України. Валерій Коровій та детально інформував гостя про інвестиційні проекти, які реалізуються в області та спрямовані на створення великої кількості нових робочих місць.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив пану Послу про діяльність найвищого самоврядного органу, звернув увагу, що вже другий рік обласна Рада займає перші місця серед інших рад в Україні завдяки своїй прозорості та демократичності.  Анатолій Дмитрович  передав вітання німецькому уряду та народу за підтримку у звершенні демократичних перетворень в Україні в такий непростий час, і зауважив, що українська держава нині проходить історичний етап свого розвитку.

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель, у свою чергу, підтвердив: в Україні за останній час справді відбулися суттєві зміни, але кінцевої точки ще належить досягти.

– Я іноді порівнюю Україну з потягом, який у 2014 році з Революцією Гідності отримав величезний поштовх і зараз почав рухатися. Він рухається вгору, вже можна бачити вершину, тільки треба перейти її, щоб цей процес реформ став неповоротним. І саме зараз вирішальний момент, коли потрібно багато вугілля кидати в котел, щоб дійсно перейти цей пік. Але є й такі люди, які поза потягом і намагаються гальмувати його, - зазначив пан Посол.

Він зауважив, що Україна дійсно має результати та успіхи, які вражають. Разом з тим, країна потребує проведення ще досить багатьох реформ у різних сферах. Так, до прикладу, торкаючись питання децентралізації, дипломат висловив переконання, що процес об’єднання територіальних громад, який досі був добровільним, необхідно ставити на більш системну основу.

– Боротьба в Україні продовжується: як боротьба проти агресії, так і боротьба за продовження реформ. І ми, Німеччина, як і союзні з нами держави, бачимо своє завдання в тому, щоб підтримувати Україну в цій боротьбі. Потрібно лише чітке уявлення про те, які є успіхи й які недоліки, – зазначив пан Посол.

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 15:48 Переглядів: 396

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація