Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області зустрілися із членами Ради представників національно-культурних товариств Роздрукувати

У приміщенні Центру національних культур Вінниччини відбулася зустріч керівництва області із членами Ради представників національно-культурних товариств при облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Вінницька область першою в Україні відкрила подібний Центр та активно співпрацює із різними національно-культурними товариствами.

На початку засідання Ради представників національно-культурних товариств заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська ознайомила присутніх зі станом міжнаціональних відносин та задоволення етнічних потреб національних спільнот на Вінниччині у 2016 році і нових напрямів роботи управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації у 2017 році.

- Приємно, що Вінниччина знову попереду, - звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Створення цього Центру дає вам можливість проводити зустрічі, розвивати культуру та спільно вирішувати проблеми. Стосовно підтримки зі сторони обласної Ради вашої діяльності,  питань виникати не буде, ми йтимемо назустріч у вирішенні проблемних питань.

Також Анатолій Олійник у своєму виступі зазначив, що в обласному бюджеті передбачено кошти для видання книжки про населені пункти Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 15:45 Переглядів: 632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація