23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілися із членами Ради представників національно-культурних товариств Роздрукувати

У приміщенні Центру національних культур Вінниччини відбулася зустріч керівництва області із членами Ради представників національно-культурних товариств при облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Вінницька область першою в Україні відкрила подібний Центр та активно співпрацює із різними національно-культурними товариствами.

На початку засідання Ради представників національно-культурних товариств заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська ознайомила присутніх зі станом міжнаціональних відносин та задоволення етнічних потреб національних спільнот на Вінниччині у 2016 році і нових напрямів роботи управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації у 2017 році.

- Приємно, що Вінниччина знову попереду, - звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Створення цього Центру дає вам можливість проводити зустрічі, розвивати культуру та спільно вирішувати проблеми. Стосовно підтримки зі сторони обласної Ради вашої діяльності,  питань виникати не буде, ми йтимемо назустріч у вирішенні проблемних питань.

Також Анатолій Олійник у своєму виступі зазначив, що в обласному бюджеті передбачено кошти для видання книжки про населені пункти Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 15:45 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація