Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області зустрілися із членами Ради представників національно-культурних товариств Роздрукувати

У приміщенні Центру національних культур Вінниччини відбулася зустріч керівництва області із членами Ради представників національно-культурних товариств при облдержадміністрації.

На зустрічі були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Вінницька область першою в Україні відкрила подібний Центр та активно співпрацює із різними національно-культурними товариствами.

На початку засідання Ради представників національно-культурних товариств заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська ознайомила присутніх зі станом міжнаціональних відносин та задоволення етнічних потреб національних спільнот на Вінниччині у 2016 році і нових напрямів роботи управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації у 2017 році.

- Приємно, що Вінниччина знову попереду, - звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Створення цього Центру дає вам можливість проводити зустрічі, розвивати культуру та спільно вирішувати проблеми. Стосовно підтримки зі сторони обласної Ради вашої діяльності,  питань виникати не буде, ми йтимемо назустріч у вирішенні проблемних питань.

Також Анатолій Олійник у своєму виступі зазначив, що в обласному бюджеті передбачено кошти для видання книжки про населені пункти Вінниччини.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 15:45 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація