Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області зустрілися із делегацією Сороцького району Республіки Молдова Роздрукувати

Сьогодні, 19 травня, у рамках святкування Дня Європи голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, а також директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук зустрілися із офіційною делегацією Сороцького району Республіка Молдова. До її складу увійшли голова Сороцького району Геннадій Мунтян, заступник голови Сороцького району Володимир Нікуца, начальник відділу культури Сороцького району Григорій Букатару та Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Виступаючи голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що в України та зокрема, Вінниччини є спільні проблеми із Молдавією, які залишила соціалістична система у спадок і, які треба вирішувати.

– У рамках наших повноважень обласна Рада приймає ті рішення, які необхідні для реформи у медицині, освіти, культури та всього, що стосується міжнародного розвитку – ми зацікавлені в розвитку та покращенні умов для життя громад, – сказав Анатолій Дмитрович. – Актуальною залишається проблема  з мостом «Ямпіль-Косеуць», яку необхідно вирішити вже давно, але в силу обставин, поки що це питання залишається відкритим.  Для реалізації цього проекту майже все готово, необхідно лише владнати деталі та дипломатично все вирішити.

Голова Сороцького району Геннадій Мунтян у своєму вітальному слові зазначив, що радий з того, що дружні стосунки Сороцького району та Вінниччини розвиваються.

Також він коротко розповів про те, як розвивається та чим живе їхній район, про проблеми, досягнення та перспективи розвитку аграрного, економічного, культурного сектору Республіки Молдова та зокрема, Сороцького району.  

Повернутись Створено: 19 травня 2018 року, 12:00 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація