23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілися із делегацією Сороцького району Республіки Молдова Роздрукувати

Сьогодні, 19 травня, у рамках святкування Дня Європи голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, а також директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук зустрілися із офіційною делегацією Сороцького району Республіка Молдова. До її складу увійшли голова Сороцького району Геннадій Мунтян, заступник голови Сороцького району Володимир Нікуца, начальник відділу культури Сороцького району Григорій Букатару та Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький.

Виступаючи голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що в України та зокрема, Вінниччини є спільні проблеми із Молдавією, які залишила соціалістична система у спадок і, які треба вирішувати.

– У рамках наших повноважень обласна Рада приймає ті рішення, які необхідні для реформи у медицині, освіти, культури та всього, що стосується міжнародного розвитку – ми зацікавлені в розвитку та покращенні умов для життя громад, – сказав Анатолій Дмитрович. – Актуальною залишається проблема  з мостом «Ямпіль-Косеуць», яку необхідно вирішити вже давно, але в силу обставин, поки що це питання залишається відкритим.  Для реалізації цього проекту майже все готово, необхідно лише владнати деталі та дипломатично все вирішити.

Голова Сороцького району Геннадій Мунтян у своєму вітальному слові зазначив, що радий з того, що дружні стосунки Сороцького району та Вінниччини розвиваються.

Також він коротко розповів про те, як розвивається та чим живе їхній район, про проблеми, досягнення та перспективи розвитку аграрного, економічного, культурного сектору Республіки Молдова та зокрема, Сороцького району.  

Повернутись Створено: 19 травня 2018 року, 12:00 Переглядів: 362

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація