23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілися із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною-Лоредана Стенкулеску Роздрукувати

Сьогодні, 15 лютого, відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із Генеральним консулом у місті Чернівці Іриною-Лоредана Стенкулеску, яка розпочала свою місію Генерального консула з 27 вересня минулого року.

На зустрічі також були присутні перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

Вітаючи новопризначеного генерального консула Румунії в місті Чернівцях Ірину-Лоредан Стенкулеску, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що дружні стосунки між Республікою Румунією та Вінниччиною з кожним роком розвиваються та набувають позитивних змін.

– Між Вінницькою областю та Ясським повітом реалізовується Угода про співробітництво, яка дає можливість безпосередньо переймати досвід країни Європейського союзу в різних сферах, – сказав Анатолій Олійник. – Нещодавно делегація Вінницької області відвідала Ясський повіт Румунії. Ми ще раз переконались, що Румунія розвивається, що суспільство розвивається. А ще ми змогли на власні очі побачити, як процес децентралізації в Румунії позначився на розвитку регіону та країни загалом. На сьогодні найбільш актуальними для громад області є питання активізації та налагодження партнерської співпраці з румунськими колегами для спільних проектів.

Валерій Коровій привітав пані Ірину-Лоредану Стенкулеску з початком дипломатичної каденції Генерального консула Румунії в Чернівцях, наголосивши, що румунська громада традиційно відіграє помітну роль в економічному, соціальному, культурному та духовному житті Вінниччини.

– Ми вже маємо 12 років дружньої співпраці із Ясським повітом Республіки Румунія, – сказав Валерій Вікторович. – Це чудові партнерські взаємини, які останнім часом поглибились, адже відбувається обмін делегаціями, наші діти відпочивали в Румунії. Незабаром ми плануємо поїздку «Вінницького Бізнес Клубу» до Румунії, тобто це буде візит керівників найбільших підприємств області, які  представляють різні галузі економіки: ТОВ «Люстдорф» ,ТОВ «Барлінек Інвест», ПрАТ «Зернопродукт МХП», ДП «Електричні системи», UBC Group та інші. Такі візити, безумовно сприятимуть розширенню економічних відносин.

– Мета нашого приїзду – зміцнити наші двосторонні відносини наших країн. Ми хочемо розвивати й надалі нашу співпрацю, яка ще була започаткована пані Елеонорою Молдован, – сказала консул Румунії Ірина-Лоредана Стенкулеску. – Я знаю, що у вас дуже гарне співробітництво з Яссами і хотілося, щоб такі ж дружні стосунки були налагоджені ще й з іншими повітами та містами Румунії. Хотілося б також розширити співпрацю вашої області із Румунією в рамках торгівлі.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко зазначив, що співпраця Вінниччини з Румунією розпочалася саме із бізнесу.

– На ринок Румунії ми поставляємо каналізаційні люки, електроди, а минулого року поставляли навіть цукор, – прокоментував Андрій Петрович. – Зараз аграрії Вінниччини дивляться на Румунію, як на європейського партнера. Також є приклади постачання зерна і яблук.

Пані Генеральний консул Ірина-Лоредана Стенкулеску запевнила, що Румунія, яка 1 січня цього року розпочала головування у Раді Європейського Союзу, робитиме усе залежне для просування європейської інтеграції України.

Ірина-Лоредана Стенкулеску подякувала за гостинність та  надану детальну й  корисну інформацію про Вінниччину і запевнила, у своїй готовності надавати необхідну підтримку реалізації нових та започаткованих раніше ініціатив.  

Повернутись Створено: 15 лютого 2019 року, 17:59 Переглядів: 382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація