12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області зустрілися із головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрілися із головою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим. Перебуваючи у Вінниці з робочим візитом керівник Представництва НАТО також відвідав Донецький національний університет ім.В.Стуса та взяв участь в міжнародній конференції.  

В ході зустрічі обговорили питання загальної ситуації в державі та області загалом. Окремо зупинилися на питанні про проведення децентралізації та про переваги, які отримують об’єднанні громади в результаті децентралізації. Звернули увагу і на те, що зараз в державі почали ґрунтовніше займатися проблемами мобілізації, безпеки, територіальної оборони та демобілізації.

Ознайомили голову Представництва НАТО Александера Віннікова і з інформацією про підсумки 9-ти місяців поточного року, адже за результатами роботи за цей період Вінниччина посіла перше місце за певними показниками у галузі агропромислового комплексу.

Звучала також інформація стосовно реалізації соціальної політики в регіоні, зокрема, говорили про запровадження нової системи надання субсидій населенню, і на позиціях підтримки демобілізованих зі Сходу військовослужбовців, яка реалізовується також і за участі Представництва НАТО в Україні.

- Кілька місяців тому в рамках саміту НАТО, що пройшов у Варшаві, Україна стала єдиною країною-партнером, що провела окрему зустріч з союзником НАТО на рівні керівників держави, - зауважив Александер Вінніков. – У результаті цієї зустрічі було прийнято два рішення. Перше – це політична декларація про підтримку територіальної цілісності і суверенітету України. Другий результат – практичний – затвердження комплексного пакету допомоги Україні, спрямований на об’єднання і посилення тієї підтримки, яку НАТО вже надавало українській державі. До нього входить більше 40 спеціально адаптованих заходів за 13 ключовими напрямами.    

Голова Представництва НАТО Александер Вінніков окреслив основні напрямки співпраці: підтримка реформ в Україні у секторах безпеки і оборони та підтримка конкретних проектів і програм для зміцнення потенціалу, а також розвитку можливостей української держави у частині безпеки.

Стосовно співпраці на рівні області Александер Вінніков зазначив, що експерти НАТО вже провели кілька семінарів з психологічної реабілітації військовослужбовців на базі підрозділу Нацгвардії «Ягуар» та працюють над реалізацією завдань у сфері повітряної безпеки, де задіяне командування Повітряних сил України, що базується у місті Вінниці.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 09:56 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація