26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області зустрілися із головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрілися із головою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим. Перебуваючи у Вінниці з робочим візитом керівник Представництва НАТО також відвідав Донецький національний університет ім.В.Стуса та взяв участь в міжнародній конференції.  

В ході зустрічі обговорили питання загальної ситуації в державі та області загалом. Окремо зупинилися на питанні про проведення децентралізації та про переваги, які отримують об’єднанні громади в результаті децентралізації. Звернули увагу і на те, що зараз в державі почали ґрунтовніше займатися проблемами мобілізації, безпеки, територіальної оборони та демобілізації.

Ознайомили голову Представництва НАТО Александера Віннікова і з інформацією про підсумки 9-ти місяців поточного року, адже за результатами роботи за цей період Вінниччина посіла перше місце за певними показниками у галузі агропромислового комплексу.

Звучала також інформація стосовно реалізації соціальної політики в регіоні, зокрема, говорили про запровадження нової системи надання субсидій населенню, і на позиціях підтримки демобілізованих зі Сходу військовослужбовців, яка реалізовується також і за участі Представництва НАТО в Україні.

- Кілька місяців тому в рамках саміту НАТО, що пройшов у Варшаві, Україна стала єдиною країною-партнером, що провела окрему зустріч з союзником НАТО на рівні керівників держави, - зауважив Александер Вінніков. – У результаті цієї зустрічі було прийнято два рішення. Перше – це політична декларація про підтримку територіальної цілісності і суверенітету України. Другий результат – практичний – затвердження комплексного пакету допомоги Україні, спрямований на об’єднання і посилення тієї підтримки, яку НАТО вже надавало українській державі. До нього входить більше 40 спеціально адаптованих заходів за 13 ключовими напрямами.    

Голова Представництва НАТО Александер Вінніков окреслив основні напрямки співпраці: підтримка реформ в Україні у секторах безпеки і оборони та підтримка конкретних проектів і програм для зміцнення потенціалу, а також розвитку можливостей української держави у частині безпеки.

Стосовно співпраці на рівні області Александер Вінніков зазначив, що експерти НАТО вже провели кілька семінарів з психологічної реабілітації військовослужбовців на базі підрозділу Нацгвардії «Ягуар» та працюють над реалізацією завдань у сфері повітряної безпеки, де задіяне командування Повітряних сил України, що базується у місті Вінниці.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 09:56 Переглядів: 669

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація