Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники органів місцевого самоврядування навчалися електронному декларуванню Роздрукувати

1 листопада заступник голови обласної Ради Олександр Качур спільно з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування взяв участь у нараді-семінарі на тему електронного декларування та системи державних закупівель ProZorro.

Тренінгові заняття, організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом, відбулись у Немирівському і Тульчинському районах.

Відкриваючи засідання у Немирові, Олександр Вікторович від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника і депутатського корпусу подякував представникам територіальних громад за участь у семінарі.

– Нинішній тренінг стане черговим кроком у можливості оволодіння важливою інформацією стосовно електронного декларування та системи державних закупівель «Прозоро», яка знадобиться вам у повсякденній діяльності, – зазначив Олександр Качур. – Зичу вам плідної роботи та успіхів у навчанні.

У Тульчинському районі перед присутніми виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який відповів на численні запитання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік, а також розповів про розвиток територій.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 10:40 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація