13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники органів місцевого самоврядування навчалися електронному декларуванню Роздрукувати

1 листопада заступник голови обласної Ради Олександр Качур спільно з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування взяв участь у нараді-семінарі на тему електронного декларування та системи державних закупівель ProZorro.

Тренінгові заняття, організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом, відбулись у Немирівському і Тульчинському районах.

Відкриваючи засідання у Немирові, Олександр Вікторович від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника і депутатського корпусу подякував представникам територіальних громад за участь у семінарі.

– Нинішній тренінг стане черговим кроком у можливості оволодіння важливою інформацією стосовно електронного декларування та системи державних закупівель «Прозоро», яка знадобиться вам у повсякденній діяльності, – зазначив Олександр Качур. – Зичу вам плідної роботи та успіхів у навчанні.

У Тульчинському районі перед присутніми виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який відповів на численні запитання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік, а також розповів про розвиток територій.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 10:40 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація