23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники органів місцевого самоврядування навчалися електронному декларуванню Роздрукувати

1 листопада заступник голови обласної Ради Олександр Качур спільно з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування взяв участь у нараді-семінарі на тему електронного декларування та системи державних закупівель ProZorro.

Тренінгові заняття, організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом, відбулись у Немирівському і Тульчинському районах.

Відкриваючи засідання у Немирові, Олександр Вікторович від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника і депутатського корпусу подякував представникам територіальних громад за участь у семінарі.

– Нинішній тренінг стане черговим кроком у можливості оволодіння важливою інформацією стосовно електронного декларування та системи державних закупівель «Прозоро», яка знадобиться вам у повсякденній діяльності, – зазначив Олександр Качур. – Зичу вам плідної роботи та успіхів у навчанні.

У Тульчинському районі перед присутніми виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який відповів на численні запитання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік, а також розповів про розвиток територій.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 10:40 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація