Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники органів місцевого самоврядування навчалися електронному декларуванню Роздрукувати

1 листопада заступник голови обласної Ради Олександр Качур спільно з представниками Асоціації органів місцевого самоврядування взяв участь у нараді-семінарі на тему електронного декларування та системи державних закупівель ProZorro.

Тренінгові заняття, організовані для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом, відбулись у Немирівському і Тульчинському районах.

Відкриваючи засідання у Немирові, Олександр Вікторович від імені голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника і депутатського корпусу подякував представникам територіальних громад за участь у семінарі.

– Нинішній тренінг стане черговим кроком у можливості оволодіння важливою інформацією стосовно електронного декларування та системи державних закупівель «Прозоро», яка знадобиться вам у повсякденній діяльності, – зазначив Олександр Качур. – Зичу вам плідної роботи та успіхів у навчанні.

У Тульчинському районі перед присутніми виступив депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, який відповів на численні запитання щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік, а також розповів про розвиток територій.

Під час засідання головний спеціаліст з питань запобігання корупції сектору режимно-секретної роботи обласної державної адміністрації Андрій Сільницький ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу і особливостями електронного декларування.

В ході тренінгу також було обговорене питання щодо впровадження системи публічних закупівель в Україні і практичного застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поінформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 10:40 Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація