23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники органів місцевого самоврядування Румунії ознайомились з роботою ТОВ «Аграна Фрут Україна» Роздрукувати

9 липня голова обласної Ради Сергій Свитко та представники румунської делегації, в рамках візиту на Вінниччину, ознайомились з роботою ТОВ «Аграна Фрут Україна».

Як поінформував під час екскурсії генеральний директор Володимир Семенюк, ТОВ "Аграна Фрут Україна" було створено 26 травня 2000 року Австрійським акціонерним товариством "Штайреробст" та Українською фірмою "Адоніс ВВТ".

За його словами, підприємство, в першу чергу, орієнтовано на внутрішній ринок. Метою його діяльності є співпраця з національним виробником сільгосппродукції.

Товариство співпрацює з сільгоспвиробниками з багатьох областей України – Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Київської, Миколаївської та інших. Основними напрямами діяльності є виробництво концентрованих фруктових та овочевих соків; пюре в асептичній упаковці без будь-яких консервантів; виробництво фруктових наповнювачів до йогуртів з частинками фруктів і ягід.

Під час екскурсії іноземні гості ознайомились із процесом прийомки сировини, новими технологіями переробки, сортування і калібрування плодів, а також із виробництвом замороженої продукції.

Як було зазначено керівництвом, технологія та організація їхнього виробництва будується на передових технологіях зарубіжних фірм та забезпечується високоефективним обладнанням швейцарського виробництва. На підприємстві зайнято до 300 осіб штатних працівників, а також залучається більше півтори тисячі сезонних робітників.

– Те, що ми побачили сьогодні таке потужне виробництво, здивувало не тільки мене, а й моїх колег. Сподіваємося побачити ще багато цікавого, і дякуємо керівникам обласної влади, що вміють представити справжнє обличчя Вінниччини, – зазначила після проведеної екскурсії секретар Ясської повітової Ради  Лакраміоара Верніка.

Повернутись Створено: 10 липня 2015 року, 10:25 Переглядів: 3200

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація