Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники органів місцевого самоврядування Румунії ознайомились з роботою ТОВ «Аграна Фрут Україна» Роздрукувати

9 липня голова обласної Ради Сергій Свитко та представники румунської делегації, в рамках візиту на Вінниччину, ознайомились з роботою ТОВ «Аграна Фрут Україна».

Як поінформував під час екскурсії генеральний директор Володимир Семенюк, ТОВ "Аграна Фрут Україна" було створено 26 травня 2000 року Австрійським акціонерним товариством "Штайреробст" та Українською фірмою "Адоніс ВВТ".

За його словами, підприємство, в першу чергу, орієнтовано на внутрішній ринок. Метою його діяльності є співпраця з національним виробником сільгосппродукції.

Товариство співпрацює з сільгоспвиробниками з багатьох областей України – Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Київської, Миколаївської та інших. Основними напрямами діяльності є виробництво концентрованих фруктових та овочевих соків; пюре в асептичній упаковці без будь-яких консервантів; виробництво фруктових наповнювачів до йогуртів з частинками фруктів і ягід.

Під час екскурсії іноземні гості ознайомились із процесом прийомки сировини, новими технологіями переробки, сортування і калібрування плодів, а також із виробництвом замороженої продукції.

Як було зазначено керівництвом, технологія та організація їхнього виробництва будується на передових технологіях зарубіжних фірм та забезпечується високоефективним обладнанням швейцарського виробництва. На підприємстві зайнято до 300 осіб штатних працівників, а також залучається більше півтори тисячі сезонних робітників.

– Те, що ми побачили сьогодні таке потужне виробництво, здивувало не тільки мене, а й моїх колег. Сподіваємося побачити ще багато цікавого, і дякуємо керівникам обласної влади, що вміють представити справжнє обличчя Вінниччини, – зазначила після проведеної екскурсії секретар Ясської повітової Ради  Лакраміоара Верніка.

Повернутись Створено: 10 липня 2015 року, 10:25 Переглядів: 3299

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація