Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники партнерських регіонів України та Польщі обговорили результати співпраці Роздрукувати

8-9 жовтня офіційна делегація Вінницької області на чолі із головою обласної Ради Анатолієм Олійником та головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, у складі депутатів обласної Ради, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів громадських організацій та представників студентської ради Вінниччини, перебувають у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща.

Вчора, 8 жовтня, делегація взяла участь у зустрічі із керівницвом партнерського регіону Маршалком Адамом Ярубасом, Віце-Маршалком Яном Мачков’яком, Головою Сейміку Аркадіушом Бонком, під час якої було згадано всі історичні події міжрегіонального співробітництва та обговорити не менш перспективні напрями співпраці й спільні ініціативи на найближчі роки. Перед мистецькою частиною урочистостей відбулися офіційні привітання сторін.

В рамках візиту офіційна делегація взяла участь в урочистому зібранні та святковому концерті з нагоди річниці співробітництва.

– Нас об’ єднує більше, ніж піввікова співпраця, фундаментом якої є людські контакти, – сказав Маршалек Адам Ярубас. – Нині ми маємо реальні результати нашого співробітництва. Є дуже багато прикладів нашого партнерства, воно стає щораз ширшим. І саме завдяки залученню до нього і освіти, і культури, і економіки, органів місцевого самоврядування, ЗМІ, а перш за все – простих людей. Я надзвичайно радий, що ви сьогодні у складі такої великої делегації прибули до нас, аби разом відсвяткувати цей унікальний ювілей.

Багато представників польської та української сторін були відзначені нагородами за вагомий внесок у всебічний розвиток українсько-польських відносин та зміцнення дружніх стосунків між Вінниччиною та Сьвєнтокшиським регіоном.

Приємним сюрпризом для керівництва Сьвєнтокшиського воєводства і жителів міста, який підготувала українська сторона,  став феєричний концерт у виконанні  народного ансамблю танцю «Барвінок» та вокально-інструментального ансамблю «Водограй».  Артисти передали багатство української культурної спадщини, а також майстерно і з неймовірною віддачею презентували кілька польських музичних композицій із запальними танцями.

– Народний ансамбль танцю «Барвінок» виступив з тріумфальним успіхом у польському місті Кельце під час урочистостей з нагоди 60-річчя дружніх стосунків, – написав у своєму профілі Facebook депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – За ці роки вихованці «Барвінку» показували своє мистецтво у більш, ніж 20 країнах світу. На чолі з Петром Бойком ансамбль брав участь у фестивалях, гастролях та виступах у Молдові, Білорусі, Польщі, Чехії, Німеччині, Великобританії, Франції, Туреччині, Італії, Греції, Китаї, Сербії і Чорногорії, Іспанії та Японії.

– Два регіони – одне серце, – написала свої враження депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Концерт присвячений 60-ти річчю співпраці та партнерства між Сьвєнтокшиським воєводством та Вінницькою областю. Народний ансамбль танцю «Барвінок» вразив Польщу своїми танцями та барабанами!

Фінальним акордом святкування діамантової річниці співробітництва стала презентація двох  виставок художньої фотографії «Сьвєнтокшиське – Вінниччина. Очима партнера», яка підсумувала результати міжрегіонального співробітництва, показала багатство людської дипломатії, щирі емоції звичайних жителів регіонів та справжнє почуття гордості за здобуті протягом 60 років результати.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2018 року, 15:18 Переглядів: 290

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація