26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінниччини обговорили шляхи вирішення спільних проблем з представниками Сорокського району Республіки Молдова Роздрукувати

25 травня у Ямполі відбулось засідання робочої групи з питань врегулювання екологічних і майнових питань, розвитку інфраструктури та транскордонного співробітництва між Вінницькою областю і Сорокським районом Республіки Молдова. В обговоренні питань щодо визначення спільних позицій і пошуку практичного їх вирішення взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи Василь Броварник, директори профільних департаментів ОДА, керівництво районної влади. Молдовську сторону представляв Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан та представники керівництва Сорокського району на чолі з його головою Міхаєм Міцу.

В ході засідання обидві сторони визначали спільні позиції щодо пошуку практичного вирішення питання з врегулювання екологічних і майнових проблем, пов’язаних з функціонуванням очисних споруд із очистки промислових та побутових стоків в м. Сороки (Республіка Молдова), розташованих на території с. Цекинівка Ямпільського району Вінницької області.

Для вирішення цієї проблеми українська та молдовська сторони зобов’язалися провести незалежні дослідження щодо складу та об’єму забруднюючих речовин у водах річки Дністер з подальшим забезпеченням обміну результатами досліджень та продовження співпраці в цьому напрямі.

Учасники зустрічі також обговорили питання про співпрацю у реалізації транскордонного проекту «Впорядкування екологічного стану акваторії і прибережної зони річки Дністер та розвиток її туристичної привабливості».

Як повідомив голова робочої групи Василь Броварник, під час українсько-молдовської зустрічі у Вінницькій облдержадміністрації, яка відбулась у лютому цього року, прозвучала інформація щодо Словенського проекту «Впорядкування екологічного стану акваторії і прибережної зони річки Дністер та розвиток її туристичної привабливості».

Оскільки захист природнього середовища є спільним завданням усіх нас, то керівники Вінниччини звернулися до керівництва Сорокського району з пропозицією клопотати перед відповідними організаціями про участь України у зазначеному проекті, а також надати перелік необхідних для цього регламентуючих документів.

Ще одним неменш важливим, під час засідання робочої групи, було обговорення питання про реалізацію проекту будівництва автомобільного моста через р. Дністер в Ямполі та с. Косеуць (Молдова).

Питання доцільності будівництва автомобільного моста через річку Дністер вже тривалий час порушується як керівництвом Вінницької області, так і керівництвом з боку Сорокського району. Наявність такого сполучення між населеними пунктами двох держав - це потужний поштовх для розвитку інфраструктури та соціально-економічної співпраці між Ямпільським та Сорокським районами, зокрема, так і можливість скорочення європейських транспортних коридорів загалом.

Для активізації роботи у цьому напрямі сторони вирішили звернутися до Урядів України та Молдови з пропозицією розглянути це питання на міждержавному рівні.

Також в ході засідання представники робочої групи обговорили шляхи вирішення проблем, пов’язаних з діяльністю Косеуцького щебеново-гранітного кар’єру в частині дотримання техніки безпеки при проведенні вибухово-підривних робіт на території кар’єру.

За результатами зустрічі було узгоджено спільні позиції української та молдовської сторін та прийняті відповідні рішення щодо кожного із запланованих питань.

Повернутись Створено: 26 травня 2016 року, 13:27 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація