12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники Вінниччини підписали Меморандум про партнерство у сфері енергосервісу Роздрукувати

10 червня, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, у Вінниці відбувся семінар щодо впровадження механізму енергосервісу. Меморандум про партнерство у цій сфері із головою Держенергоефективності України Сергієм Савчуком підписали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Зокрема, в ході семінарських занять, у яких взяли участь керівники районів та фахівці галузі, було розглянуто такі ключові питання: «Енергосервіс у бюджетній сфері: правові засади, зобов’язання Держенергоефективності й відповідальність регіонів у 2016 році», а також «Практика впровадження енергосервісу: перешкоди та можливості для бізнесу і розпорядників бюджетних коштів».

Як поінформували організатори, метою семінару є роз’яснення головним розпорядникам бюджетних коштів ОДА та РДА механізму укладення енергосервісних договорів для здійснення комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також нових можливостей термомодернізації ОСББ за ЕСКО механізмом.

Загалом, за результатами ІІ-го загальнонаціонального Форуму енергоефективного партнерства щодо впровадження ЕСКО в Україні, який відбувся 12 травня цього року, голови 17 облдержадміністрацій та міські голови 16 міст обласних центрів підписали Меморандуми про партнерство у сфері енергосервісу.

Відповідно до цих документів, місцеві органи влади задекларували намір впроваджувати енергоефективні заходи у будівлях бюджетних установ за зазначеним механізмом.

Відтак, з метою подальшого стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері, Агентством сформовано комунікаційний план семінарів щодо впровадження ЕСКО з бюджетній сфері, які проходитимуть в містах та обласних центрах України.

На завершення семінару, керівники Вінниччини подякували голові Держенергоефективності України Сергію Савчуку за співпрацю і висловили сподівання, що проведена у нас така інформаційно-роз’яснювальна кампанія обов’язково буде результативною у майбутньому партнерстві в сфері енергосервісу.

– Обласна Рада перебуває в активному процесі, що стосується тематики нинішнього семінару. Ми зробили чимало кроків і провели кілька заходів в цьому напрямі. І зараз працюємо над програмою стосовно енергоефективності та вирішення низки інших проблем області, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, підсумовуючи зібрання.

Для довідки: Механізм ЕСКО заснований на наданні спеціалізованою енергосервісною компанією комплексу послуг з енергозбереження з відшкодуванням своїх витрат і отриманням фінансового прибутку з фактично досягнутої економії енерговитрат.

Енергосервісний контракт - контракт між замовником послуг та компанією, предметом якого є надання енергосервісних послуг. Оплата виконаних робіт здійснюється за рахунок економії енергетичних ресурсів.

Стороною енергосервісного контракту в бюджетній сфері виступає власник закладів - Головний розпорядник бюджетних коштів.

ЕСКО доцільно залучати, з метою підвищення енергетичної ефективності будівель, за умови гарантованого досягнення економії та, як правило, у випадку обмеженості власних фінансових ресурсів.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 14:06 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація