26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінниччини підписали Меморандум про партнерство у сфері енергосервісу Роздрукувати

10 червня, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо нових інвестиційних можливостей в галузі енергоефективності, у Вінниці відбувся семінар щодо впровадження механізму енергосервісу. Меморандум про партнерство у цій сфері із головою Держенергоефективності України Сергієм Савчуком підписали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Зокрема, в ході семінарських занять, у яких взяли участь керівники районів та фахівці галузі, було розглянуто такі ключові питання: «Енергосервіс у бюджетній сфері: правові засади, зобов’язання Держенергоефективності й відповідальність регіонів у 2016 році», а також «Практика впровадження енергосервісу: перешкоди та можливості для бізнесу і розпорядників бюджетних коштів».

Як поінформували організатори, метою семінару є роз’яснення головним розпорядникам бюджетних коштів ОДА та РДА механізму укладення енергосервісних договорів для здійснення комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також нових можливостей термомодернізації ОСББ за ЕСКО механізмом.

Загалом, за результатами ІІ-го загальнонаціонального Форуму енергоефективного партнерства щодо впровадження ЕСКО в Україні, який відбувся 12 травня цього року, голови 17 облдержадміністрацій та міські голови 16 міст обласних центрів підписали Меморандуми про партнерство у сфері енергосервісу.

Відповідно до цих документів, місцеві органи влади задекларували намір впроваджувати енергоефективні заходи у будівлях бюджетних установ за зазначеним механізмом.

Відтак, з метою подальшого стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері, Агентством сформовано комунікаційний план семінарів щодо впровадження ЕСКО з бюджетній сфері, які проходитимуть в містах та обласних центрах України.

На завершення семінару, керівники Вінниччини подякували голові Держенергоефективності України Сергію Савчуку за співпрацю і висловили сподівання, що проведена у нас така інформаційно-роз’яснювальна кампанія обов’язково буде результативною у майбутньому партнерстві в сфері енергосервісу.

– Обласна Рада перебуває в активному процесі, що стосується тематики нинішнього семінару. Ми зробили чимало кроків і провели кілька заходів в цьому напрямі. І зараз працюємо над програмою стосовно енергоефективності та вирішення низки інших проблем області, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, підсумовуючи зібрання.

Для довідки: Механізм ЕСКО заснований на наданні спеціалізованою енергосервісною компанією комплексу послуг з енергозбереження з відшкодуванням своїх витрат і отриманням фінансового прибутку з фактично досягнутої економії енерговитрат.

Енергосервісний контракт - контракт між замовником послуг та компанією, предметом якого є надання енергосервісних послуг. Оплата виконаних робіт здійснюється за рахунок економії енергетичних ресурсів.

Стороною енергосервісного контракту в бюджетній сфері виступає власник закладів - Головний розпорядник бюджетних коштів.

ЕСКО доцільно залучати, з метою підвищення енергетичної ефективності будівель, за умови гарантованого досягнення економії та, як правило, у випадку обмеженості власних фінансових ресурсів.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 14:06 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація