Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінниччини презентували інвестиційну привабливість нашого регіону Роздрукувати

20 травня в обласній державній адміністрації відбулась зустріч керівників області та міста з іноземними дипломатами – членами Міжнародного Трейд-клубу в Україні. В ході зустрічі перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко охарактеризували інвестиційну привабливість нашого регіону, а також обговорили питання подальшої співпраці у залученні іноземних інвестицій.

– Вибір Вінницької області для спільної зустрічі – не випадковий. Презентація, яка буде продемонстрована під час візиту, зможе переконати високоповажних гостей, що Вінниччина має потужний економічний потенціал та інвестиційну привабливість. Адже, рейтинг нашої області серед інших регіонів досить високий: в агропромисловому комплексі – бездоганне перше місце, за показниками у промисловості ми входимо у першу п’ятірку. Зокрема, Київським інститутом економічних досліджень було визнано, що Вінниччина посідає 4 місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України, – підкреслив Ігор Кревський, характеризуючи досягнення вінничан.

Перший заступник передав членам делегації вітання від голови обласної Ради Сергія Свитка та всього депутатського корпусу і висловив сподівання на продовження співпраці у різних сферах діяльності.

– Вигідне географічне розташування, економічний потенціал, природні і трудові ресурси нашого краю дозволяють нам вести широкий діалог з інвесторами майже з усіх країн світу. Сподіваємось на ваше зацікавлення у залученні іноземних інвестицій та спільну діяльність у майбутньому, – зазначив Ігор Кревський.

Президент Трейд-клубу, керівник торгово-економічного відділу, перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова поінформувала присутніх, що громадська організація – Міжнародний Трейд-клуб створена в Україні у 1992 році і об’єднує керівників і співробітників торговельно-економічних відділів майже 60 іноземних посольств та міжнародних організацій.

За її словами, у нинішній зустрічі беруть участь представники 16 держав світу. Основною метою візиту є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним, експортним, науково-технічним потенціалом України та її окремих регіонів, роботою підприємств різних форм власності; сприяння встановленню ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

В рамках зустрічі з керівниками області та міста відбулась презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини, а на завершення – вручення подарунків членам делегації. 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2014 року, 15:44 Переглядів: 1224

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація