Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінниччини привітали католиків з Воскресінням Христовим Роздрукувати

Увечері 26 березня віряни західного обряду зібрались у костелах, аби зустріти світле свято Воскресіння Христового. Привітати римсько-католицьку релігійну громаду Божої Матері Ангельської, яка знаходиться по вул.Соборній у Вінниці приїхали голова Вінницької облради Анатолій Олійник, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький  та  керуючий справами виконкому Вінницької міської ради  Сергій Чорнолуцький.

- У непростий час ми зустрічаємо це величне свято, - сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. - Україна сьогодні знаходиться в епіцентрі боротьби добра і зла. Впевнений, що це свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, адже воно є символом торжества справедливості, перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою. Нехай Господь благословить Україну на мирне майбутнє.

Настоятель отець Костянтин Морозов подякував від імені громади гостям.

- Ми віруємо, що Воскреслий Христос є Переможцем над кожним злом, гріхом і смертю, - сказав отець Костянтин. - І навіть якщо іноді складається враження, що сили зла тріумфують, то у вірі у воскресіння Христа ми можемо наново зачерпнути надію на те, що Бог одного дня висушить сльози на наших обличчях, що дарує нам побачити мир і справедливість на нашій землі, що Він оберне наш плач у радість.

 

Повернутись Створено: 26 березня 2016 року, 21:43 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація