21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники Вінниччини привітали представників делегації Сьвєнтокшиського воєводства Роздрукувати

18 травня, в рамках святкування Дня Європи, відбулася зустріч заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства (Республіка Польща). В ході спілкування керівники області привітали польських партнерів та подякували їм за співпрацю впродовж багатьох років.

Від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника та депутатського корпусу  польських партнерів привітав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Він розповів учасникам делегації, що до складу найвищого самоврядного органу Вінниччини входять різні політичні сили, але діяльність облради є ефективною.

– Ми активно працюємо, приймаємо важливі для розвитку Вінниччини рішення, хоч інколи деякі із них викликають бурхливі обговорення та коментарі, але ми завжди знаходимо компроміс, – зазначив Ігор Вікторович. – Зараз Україна переживає не прості часи і ваш досвід нам необхідний, адже ті зміни, яких добилася Польща, гідні для наслідування. Я не один раз побував у вашій країні і на власні очі бачив ці результати.

Заступник голови обласної Ради подякував польським партнерам за підтримку нашого народу у 2014 році, коли розпочалась агресія російського сусіда і висловив сподівання на продовження добросусідських партнерських взаємовідносин.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій розповів про основні досягнення нашого регіону за останній час і наголосив, що добросусідські взаємовідносини та співпраця між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством тривають уже 60 років.

В свою чергу, маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Адам Ярубас подякував за запрошення і зазначив, що їхні візити на Вінниччину завжди є ефективними та плідними.

Керівники області запросили гостей взяти участь в урочистих заходах до Дня Європи, а також обмінялися символічними сувенірами і подарунками. 

Офіційну делегацію польської сторони представляли маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Адам Ярубас, Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінський, Віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури спорту та туризму Маршалівської управи Сьвєнтокшиського воєводства Ева Капель-Шньовська, працівник Канцелярії Правління Сьвєнтокшиського воєводства Павел Гарбузік, радник Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства в справах молоді Барбара Заможнєвіч, волонтер Шимон Мажец, представник Молодіжної ради міста Стараховіце Ізабелла Рак.

Повернутись Створено: 18 травня 2018 року, 15:16 Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація