26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінниччини привітали учасників Міжнародного форуму української молоді діаспори Роздрукувати

22 серпня Вінниччина вперше приймала представників із 30-ти країн світу та восьми областей України, які з’їхалися на Форум української молоді діаспори «Вінниця-2016». Урочисте відкриття відбулось у Вінницькому академічному музично-драматиичному театрі ім.М.Садовського. Учасників привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, представники духовенства українських церков.

У святковому дійстві взяли також участь народні депутати України, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, депутати обласної Ради, міжнародні експерти, громадські та культурні діячі, підприємці, представники молодіжних організацій.

– Міністерство молоді вже втретє підтримує міжнародний форум, − зазначив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. - Ми виділили 200 тисяч гривень на його організацію. Це свідчить про увагу, яку держава приділяє для налагодження контактів між молодими українцями з усього світу.

– Сьогодні, у цей непростий час, ми дуже важкою ціною виборюємо справжню незалежність нашої держави, – наголосив голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись від імені депутатського корпусу до представників Форуму. - І як ніколи – зараз нам потрібна єдність не тільки в Україні, а й далеко за її межами, – в цілому світі. Щиро вдячний за підтримку українській діаспорі й сподіваюся на те, що саме молодь напише свою сторінку в історії нашої країни, а та справа, яку ви робите, сприятиме її зміцненню.

За словами організаторів, міжнародна акція вперше проходить на Вінниччині й триватиме до 27 серпня. Для участі у заході з’їхалась молодь з 30-ти країн світу – Румунії, Естонії, Греції, Литви, Латвії, Польщі, Канади, Аргентини, Казахстану, Чехії, Нідерландів, Іспанії, Фінляндії, Словаччини, Угорщини, Сербії, Португалії, Італії, Франції, Молдови, Російської Федерації. Попередні роки Форуми були проведені у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Одесі.

– Протягом тижня, перебуваючи на Вінниччині, ми будемо знайомитися із представниками влади та громадських організацій, обговоримо майбутні проекти та подальшу співпрацю, як на європейському, так і на державному рівні, – поінформував голова Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак. - На сьогодні відкривається дуже багато можливостей завдяки діаспорі, яка є найбільшим лобістом української справи у Європі. Так що нам разом з вами потрібно далі консолідуватися й рухатися вперед у цьому напрямку.

Метою міжнародної акції є формування громадянської позиції і національно-патріотичного виховання молоді, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, шляхом розвитку та популяризації української культури, утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей, згуртування української молоді діаспори та молоді, що живе в Україні, навколо ідеї об'єднання світового українства заради побудови сильної, незалежної, демократичної України.

Повернутись Створено: 23 серпня 2016 року, 09:48 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація