26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінниччини відкрили реконструйований операційний блок в обласній дитячій лікарні Роздрукувати

Сьогодні, 11 липня, у Вінницькій обласній лікарні відкрили відремонтований операційний блок, капітальний ремонт якого тривав 9 місяців. Після завершення будівельних робіт символічну стрічку перерізали очільники області – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Як поінформував головний лікар закладу Василь Паненко, реконструйоване приміщення має запрацювати за 10 днів, після виконання всіх необхідних для цього заходів та встановлення медичного обладнання. В складі відремонтованого операційного блоку є три операційні зали. В залі №1 передбачається проводити ургентні оперативні втручання дітям з хірургічною патологією черевної порожнини, плевральної порожнини, з гнійно-запальними захворюваннями ЛОР-органів, невідкладною хірургічною патологією та наслідками травм. Операційна №2 передбачена для проведення всього спектру планових оперативних втручань дітям з травматологічною та ортопедичною патологією. В третій залі буде проводитись весь спектр планових оперативних втручань ЛОР-органів. Крім того, там планується проводити планові нейрохірургічні втручання.

У 2015 році за кошти обласного бюджету розпочато капітальний ремонт операційного блоку і виконано будівельні роботи на суму 1,76 млн грн.

– Я хочу акцентувати увагу на тому, що в нас є законодавство щодо здійснення державної політики в галузі охорони здоров’я, але в кожного на місцевому рівні є своя сфера відповідальності, і, зокрема, в органів місцевого самоврядування, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до колективу лікарні. – Тому дуже приємно, що сьогодні є взаєморозуміння всіх гілок влади області стосовно прийняття рішень щодо покращення ситуації в медичній галузі, бо все, що стосується здоров’я людини, мусить бути пріоритетом.

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, що надає високоспеціалізовану лікувально-діагностичну та консультативну допомогу дітям області та міста Вінниці за 27 спеціальностями.

Лікарня має в своєму складі стаціонар на 450 ліжок та 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії, 12 з яких – для новонароджених.

Однією із складових лікувально-діагностичного процесу закладу є надання хірургічної допомоги дітям Вінницької області. Протягом року на базі операційного блоку закладу проводиться більше 5 тис. оперативних втручань, застосовуються малоінвазивні хірургічні методики, артро- та лапароскопії, оперативні втручання з приводу корекції вроджених та набутих вад розвитку.

 

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 16:18 Переглядів: 1854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація