21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники Вінниччини відкрили реконструйований операційний блок в обласній дитячій лікарні Роздрукувати

Сьогодні, 11 липня, у Вінницькій обласній лікарні відкрили відремонтований операційний блок, капітальний ремонт якого тривав 9 місяців. Після завершення будівельних робіт символічну стрічку перерізали очільники області – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Як поінформував головний лікар закладу Василь Паненко, реконструйоване приміщення має запрацювати за 10 днів, після виконання всіх необхідних для цього заходів та встановлення медичного обладнання. В складі відремонтованого операційного блоку є три операційні зали. В залі №1 передбачається проводити ургентні оперативні втручання дітям з хірургічною патологією черевної порожнини, плевральної порожнини, з гнійно-запальними захворюваннями ЛОР-органів, невідкладною хірургічною патологією та наслідками травм. Операційна №2 передбачена для проведення всього спектру планових оперативних втручань дітям з травматологічною та ортопедичною патологією. В третій залі буде проводитись весь спектр планових оперативних втручань ЛОР-органів. Крім того, там планується проводити планові нейрохірургічні втручання.

У 2015 році за кошти обласного бюджету розпочато капітальний ремонт операційного блоку і виконано будівельні роботи на суму 1,76 млн грн.

– Я хочу акцентувати увагу на тому, що в нас є законодавство щодо здійснення державної політики в галузі охорони здоров’я, але в кожного на місцевому рівні є своя сфера відповідальності, і, зокрема, в органів місцевого самоврядування, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до колективу лікарні. – Тому дуже приємно, що сьогодні є взаєморозуміння всіх гілок влади області стосовно прийняття рішень щодо покращення ситуації в медичній галузі, бо все, що стосується здоров’я людини, мусить бути пріоритетом.

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, що надає високоспеціалізовану лікувально-діагностичну та консультативну допомогу дітям області та міста Вінниці за 27 спеціальностями.

Лікарня має в своєму складі стаціонар на 450 ліжок та 21 ліжко анестезіології та інтенсивної терапії, 12 з яких – для новонароджених.

Однією із складових лікувально-діагностичного процесу закладу є надання хірургічної допомоги дітям Вінницької області. Протягом року на базі операційного блоку закладу проводиться більше 5 тис. оперативних втручань, застосовуються малоінвазивні хірургічні методики, артро- та лапароскопії, оперативні втручання з приводу корекції вроджених та набутих вад розвитку.

 

Повернутись Створено: 11 липня 2016 року, 16:18 Переглядів: 1909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація