5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінниччини відзначили кращих працівників соціальної сфери Роздрукувати

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України вітання приймали працівники галузі Вінниччини. Відтак, аби висловити подяку за нелегкий труд та привітати зі святом соціальних працівників, в урочистих заходах взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації – начальник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

- Кожне цивілізоване суспільство оцінюється певними критеріями, - звернувся з вітальним словом до присутніх Анатолій Олійник. - Один із найдавніших таких критеріїв – це ставлення суспільства та держави до тих людей, які обмежені в своїх можливостях і потребують захисту, підтримки з боку держави, чи суспільства. Ви, шановні працівники соціальної сфери, без перебільшення, на передовій цього процесу. Все те добро, яке ви даєте людям, має велике значення для кожного громадянина, який потребує допомоги. Тому дякую за ваш труд, а також зичу вам Божого благословіння, сімейної злагоди, прихильності долі, успіхів та натхнення у вашій відповідальній справі.

З вітальними словами до присутніх також звернувся і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Окремих працівників соціальної галузі, за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України, нагородили Почесними грамотами Кабінету Міністрів України та Почесними грамотами обласної Ради і облдержадміністрації. 

Повернутись Створено: 2 листопада 2016 року, 17:05 Переглядів: 898

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація