Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінниччини вітали зі святом весни жіночі колективи обласної Ради та облдержадміністрації Роздрукувати

Напередодні Міжнародного жіночого дня очільник обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали своїх колег-жінок - працівниць апаратів обласної Ради та облдержадміністрації зі святом весни.

Урочистості з нагоди свята весни, краси і любові відбулися в приміщенні облдержадміністрації. Голова обласної Ради Анатолій Олійник  від імені депутатського корпусу привітав представниць чарівної статі та побажав здоров’я, жіночого щастя,  любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття. 

-  Ви є берегинями сімей, родин та нашої України, - сказав Анатолій Дмитрович.  -  Ми – чоловіки, не просто вас любимо, ми вас цінуємо. Адже все, що ми робимо – все для вас і ради вас. Тож нехай Господь Бог дарує здоров’я і щастя вам та вашим рідним, оберігає від усіх негараздів.

Зі словами вітання для жінок також виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. А з нагоди свята кращі музичні виконавці області подарували  свої творчі вітання та святковий настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 6 березня 2017 року, 16:13 Переглядів: 835

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація