Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінниччини визначили пріоритетні напрями соціально-економічного розвитку області на поточний рік Роздрукувати

22 квітня відбулось засідання колегії облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за I квартал 2015 року», яку провів голова облдержадміністрації Валерій Коровій. У зібранні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Відкриваючи засідання, очільник ОДА зазначив, що сьогодні необхідно сконцентрувати зусилля на чотирьох базових пріоритетах, які стосуються діяльності усіх гілок виконавчої та представницької влади регіону.

Серед першочергових завдань – проведення комплексу заходів щодо безпеки держави: будівництво фортифікаційних споруд на Сході нашої держави; виконання мобілізаційних завдань 4-ї та 5-ї хвилі мобілізації; запровадження заходів, пов’язаних із цивільним захистом населення під час відзначення травневих свят та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Наступним пріоритетом Валерій Коровій назвав децентралізацію влади та реформу органів місцевого самоврядування.

Важливим на сьогодні є впровадження в області реформи субсидій та інформування населення щодо вирішення питань, які стосуються цього напряму. Але головним пріоритетом залишається реалізація заходів щодо соціально-економічного розвитку нашого регіону.

Ми повинні чітко усвідомлювати, що наша перемога, окрім військової складової, криється в тому, щоб забезпечити рівень життя на порядок вищий ніж у нашого «північного сусіда, – наголосив голова облдержадміністрації.

В ході засідання також було обговорено питання: «Про стан виконання місцевих бюджетів за І квартал 2015 року»; «Основні напрями енергоефективної політики у 2015 році»; «Налагодження ефективного механізму надання в оренду водних об’єктів»; «Підсумки реалізації пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку області в галузі охорони здоров’я за I квартал 2015 року».

Повернутись Створено: 23 квітня 2015 року, 10:09 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація