2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінницької області привітали працівників обласної Ради і облдержадміністрації із прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим Роздрукувати

31 грудня в приміщені обласної державної адміністрації голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали працівників апарату обласної Ради і ОДА з прийдешніми святами – Новим 2015 роком та Різдвом Христовим.

Очільники області побажали службовцям у Новому Році здоров’я, миру, добра і благополуччя їхнім родинам, віри у краще майбутнє українського народу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до присутніх з вітальним словом:

Завершується 2014 рік, який відходить у минуле. Цей рік став історичним для українського народу. Він почався із Революції Гідності українського народу, були всенародно обрані Президент України і вперше - проєвропейський парламент. Ці події дають нам велику надію, що ми збудуємо таку Україну, про яку ми мріємо. З іншого боку, цей рік приніс у наш дім біду: загибель кращих синів і дочок нашого народу на Майдані, це фактично початок війни Росії з Україною, внаслідок якої було втрачено Крим, частину Донбасу. Найбільші наші втрати – це загибель бійців української армії і мирних мешканців на сході України. Проте, я переконаний, у тому, що правда переможе, і ми здобудемо велику перемогу: повернемо втрачені в результаті анексії українські землі, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко також підкреслив: “У вогні Революції Гідності і війни на сході із російським агресором, відродилась нова українська нація. Як із руди виплавляється сталь, так із українського народу сформувалась українська нація. Сьогодні всі – від дітей до пенсіонерів прагнуть захищати і розбудовувати українську державу. Воля і єдність українського народу є тією великою силою, що дає впевненість у нашій перемозі. Напередодні Нового 2015 року і світлого Різдва Христового бажаю кожній українській родині, кожній людині мирного неба – це сьогодні найголовніше, а також здоров’я, добра, благополуччя. Нехай Господь Бог допомагає всім вам і охороняє від усіх негараздів. Вірю в те, що Україна була, є, і буде”.

Наприкінці заходу відбулась невеличка концертна програма, в рамках якої працівників ОДА і обласної Ради прийшли привітати із прийдешніми святами Дід Мороз і Снігуронька, дітки заспівали пісні, а ансамбль народного танцю “Барвінок” потішив присутніх театрально-пісенною композицією. Святкову пісню виконала і лауреатка міжнародних і всеукраїнських конкурсів пісні Оксана Славна. Керівники області у знак подяки учасникам концертної програми вручили новорічні і різдвяні подарунки.

   

Повернутись Створено: 31 грудня 2014 року, 16:58 Переглядів: 1155

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація