26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінницької області зустрілись із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Роздрукувати

21 серпня відбулася офіційна зустріч керівництва Вінницької області з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща.

Польську делегацію представляли Віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, Віце-воєвода Сьвєнтокшиського воєводства Павел Ольшак та Віце-голова Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства Грігор Шагінян. Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та інші посадовці області.

В ході зустрічі обговорено різні аспекти поглиблення співробітництва між двома регіонами України і Польщі, яке уже має гарну і тривалу традицію. Зокрема йшлося про проведення реформ в Україні, внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, використання досвіду Польщі не тільки у цьому питанні, а й в інтеграції до європейського співтовариства, тощо.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав польських друзів та подякував за систематичну міжнародну підтримку Польщею української держави.

- Стосунки між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством особливі, тому що 57 років минуло з того часу, як було підписано договір про дружбу і співпрацю між двома регіонами. Час показав, що дружба між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством лише посилюється. Реалізується співробітництво у різних сферах: економіки, екології, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму. Для нас важлива ця співпраця і з огляду на те, що в Україні відбувається децентралізація влади, а за основу українською владою взято модель формування органів місцевої влади, яка була впроваджена в Польщі. Нам важливий і ваш євроінтеграційний досвід. Україна зробила свій вибір, і цей вибір європейський. Для нас дуже важливо, що в цей непростий для нашого народу час, Президент і Уряд Польщі, польський народ всебічно підтримують Україну. Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і віримо в те, що збудуємо прекрасну державу Україну, - зазначив Сергій Свитко.

Представники польської делегації підкреслили важливість співпраці між двома регіонами, що вже має тривалу історію і запевнили владу області у продовженні плідної праці у різних напрямах.

Слід зазначити, що цього року у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща за сприяння польської влади оздоровлюється і відпочиває 25 дітей з Вінниччини, а саме з родин, у яких є загиблі у зоні АТО батьки.

Делегація Сьвєнтокшиського воєводства прибула на Вінниччину, щоб взяти участь в урочистій позачерговій сесії обласної Ради та відзначити спільно з владою та громадою області 24 річницю Незалежності України.

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 18:17 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація