9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінницької області зустрілись із делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Роздрукувати

21 серпня відбулася офіційна зустріч керівництва Вінницької області з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща.

Польську делегацію представляли Віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, Віце-воєвода Сьвєнтокшиського воєводства Павел Ольшак та Віце-голова Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства Грігор Шагінян. Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та інші посадовці області.

В ході зустрічі обговорено різні аспекти поглиблення співробітництва між двома регіонами України і Польщі, яке уже має гарну і тривалу традицію. Зокрема йшлося про проведення реформ в Україні, внесення змін до Конституції України в частині децентралізації влади, використання досвіду Польщі не тільки у цьому питанні, а й в інтеграції до європейського співтовариства, тощо.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав польських друзів та подякував за систематичну міжнародну підтримку Польщею української держави.

- Стосунки між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством особливі, тому що 57 років минуло з того часу, як було підписано договір про дружбу і співпрацю між двома регіонами. Час показав, що дружба між Вінниччиною і Сьвєнтокшиським воєводством лише посилюється. Реалізується співробітництво у різних сферах: економіки, екології, охорони здоров’я, освіти, культури і туризму. Для нас важлива ця співпраця і з огляду на те, що в Україні відбувається децентралізація влади, а за основу українською владою взято модель формування органів місцевої влади, яка була впроваджена в Польщі. Нам важливий і ваш євроінтеграційний досвід. Україна зробила свій вибір, і цей вибір європейський. Для нас дуже важливо, що в цей непростий для нашого народу час, Президент і Уряд Польщі, польський народ всебічно підтримують Україну. Ми з оптимізмом дивимося у майбутнє і віримо в те, що збудуємо прекрасну державу Україну, - зазначив Сергій Свитко.

Представники польської делегації підкреслили важливість співпраці між двома регіонами, що вже має тривалу історію і запевнили владу області у продовженні плідної праці у різних напрямах.

Слід зазначити, що цього року у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща за сприяння польської влади оздоровлюється і відпочиває 25 дітей з Вінниччини, а саме з родин, у яких є загиблі у зоні АТО батьки.

Делегація Сьвєнтокшиського воєводства прибула на Вінниччину, щоб взяти участь в урочистій позачерговій сесії обласної Ради та відзначити спільно з владою та громадою області 24 річницю Незалежності України.

 

Повернутись Створено: 21 серпня 2015 року, 18:17 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація