9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники Вінницької області зустрілися з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Роздрукувати

23 серпня, в переддень святкування 27-ї річниці Незалежності України, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко зустрілися з Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Даміаном Цярцінським, Консулом Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Анджеєм Сломським і делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща.

– Вітаю вас зі 100-річчям польської незалежності, й бажаю вашому народу благополуччя і процвітання, – звернувся Анатолій Олійник до представників делегації. – Всі зусилля депутатського корпусу обласної Ради, незважаючи на різні політичні погляди, спрямовані на продовження шляху щодо покращення розвитку нашої області. Нам не завжди легко: є і популізм, і непрості дискусії, але ми рухаємося вперед і радіємо, що Вінниччина займає лідируючі позиції в Україні. Від імені депутатського корпусу, від представників органів місцевого самоврядування, від Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області дякую вам за співпрацю, зокрема, в рамках молодіжного спільного проекту щодо нашої історії, нашого коріння, традицій, а також спільного майбутнього. Сподіваємося на продовження дружніх взаємовідносин і дякую, що ви відзначаєте наше державне свято разом з нами.

– Для нас велика честь розділяти святкування вашої незалежності, – зазначив Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства  Адам Ярубас. – Ми знаємо , як ви дбаєте про ваші традиції, і наскільки важливим є для вас це свято. Їдучи Вінниччиною, ми побачили, які у вас відбуваються зміни щодо реформування, модернізації, і для нас, представників органів місцевого самоврядування, це дуже важливо.

– Я радий, що ці 27 років ми святкуємо спільно. Це є підтвердженням того, що наші відносини будуються на довірі один до одного, яка сприяє зміцненню співпраці між нашими країнами, – підкреслив Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярцінський.

На завершення зустрічі керівники області та представники делегації обмінялися пам’ятними сувенірами.

Святкувати річницю разом з вінничанами у складі польської делегації будуть Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства  Адам Ярубас, Віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства, голова статутної комісії Сейміку Анджей Свайда, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури, спорту і туризму Маршалківської управи Сьвєнтокшиського воєводства Ева Капел-Шньовська, працівник канцелярії Правління Сьвєнтокшиського воєводства Павел Гарбузік.

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 10:16 Переглядів: 647

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація