23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники Вінницької області зустрілися з делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Роздрукувати

23 серпня, в переддень святкування 27-ї річниці Незалежності України, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко зустрілися з Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці Даміаном Цярцінським, Консулом Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Анджеєм Сломським і делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща.

– Вітаю вас зі 100-річчям польської незалежності, й бажаю вашому народу благополуччя і процвітання, – звернувся Анатолій Олійник до представників делегації. – Всі зусилля депутатського корпусу обласної Ради, незважаючи на різні політичні погляди, спрямовані на продовження шляху щодо покращення розвитку нашої області. Нам не завжди легко: є і популізм, і непрості дискусії, але ми рухаємося вперед і радіємо, що Вінниччина займає лідируючі позиції в Україні. Від імені депутатського корпусу, від представників органів місцевого самоврядування, від Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області дякую вам за співпрацю, зокрема, в рамках молодіжного спільного проекту щодо нашої історії, нашого коріння, традицій, а також спільного майбутнього. Сподіваємося на продовження дружніх взаємовідносин і дякую, що ви відзначаєте наше державне свято разом з нами.

– Для нас велика честь розділяти святкування вашої незалежності, – зазначив Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства  Адам Ярубас. – Ми знаємо , як ви дбаєте про ваші традиції, і наскільки важливим є для вас це свято. Їдучи Вінниччиною, ми побачили, які у вас відбуваються зміни щодо реформування, модернізації, і для нас, представників органів місцевого самоврядування, це дуже важливо.

– Я радий, що ці 27 років ми святкуємо спільно. Це є підтвердженням того, що наші відносини будуються на довірі один до одного, яка сприяє зміцненню співпраці між нашими країнами, – підкреслив Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярцінський.

На завершення зустрічі керівники області та представники делегації обмінялися пам’ятними сувенірами.

Святкувати річницю разом з вінничанами у складі польської делегації будуть Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства  Адам Ярубас, Віце-маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, депутат Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства, голова статутної комісії Сейміку Анджей Свайда, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури, спорту і туризму Маршалківської управи Сьвєнтокшиського воєводства Ева Капел-Шньовська, працівник канцелярії Правління Сьвєнтокшиського воєводства Павел Гарбузік.

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 10:16 Переглядів: 516

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація