9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники закладів освіти області прозвітували про свою діяльність у 2016 році Роздрукувати

14 лютого продовжила свою роботу комісія з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік. Під керівництвом першого заступника голови обласної Ради, співголови комісії Людмили Щербаківської члени комісії розглянули діяльність 31 керівника установ та закладів галузі освіти. Заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки, заступник голови комісії Ігор Івасюк та заступник директора Департаменту Володимир Буняк ознайомили присутніх членів комісії з діяльністю керівників та відзначили, як найкращих директора Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді Петра Жупанова, директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування Тетяну Пашиніну, директора Вінницького обласного центру дитячого та юнацького туризму і екскурсії Лідію Юхнович, директора Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Немирівського району Михайла Гуцаленка та директора комунальної організації «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області» Лідію Мазур.

Як приклад для наслідування - позитивно була оцінена діяльність директора Самгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Козятинського району Павла Паламарчука та директора Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів-ліцею Миколи Хлівнюка.

Але разом з тим члени комісії відклали розгляд діяльності директора Котюжанського навчально-реабілітаційного центру Мурованокуриловецького району Володимира Гетьманчука, у зв’язку з відкриттям кримінального провадження.

Кожен з присутніх директорів на звіті презентував діяльність свого освітнього закладу в слайдах. Члени комісії оцінили діяльність керівників позитивно та встановили надбавку в розмірі 40 та 50 відсотків відповідно.

Наступне засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій заплановане на 21 лютого. Депутати і члени комісії розглянуть діяльність керівників закладів охорони здоров’я.

Повернутись Створено: 14 лютого 2017 року, 14:35 Переглядів: 1051

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація