23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники закладів соціального захисту населення звітували про свою діяльність за 2016 рік Роздрукувати

7 лютого відбулося друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік. Члени комісії на чолі з першим заступником голови обласної Ради Людмилою Щербаківською розглянули діяльність керівників закладів соціального спрямування.

Загалом про свою роботу прозвітували 11 керівників закладів соціального захисту населення області. За пропозицією директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної були відзначені найкращі керівники закладів. Серед них - директор Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату Віктор Голота, директор комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»  Світлана Демко та директор комунальної установи «Стрижавський дитячий будинок-інтернат» Василь Ліцький. Також депутати позитивно оцінили діяльність директора Жмеринського психоневрологічного будинку–інтернату Володимира Мороза.

Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк також відзначила головного редактора Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» Вадима Вітковського.

Голова постійної комісії освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини обласної Ради Людмила Станіславенко внесла пропозицію перенести оцінювання діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександра Колкевича на наступне засідання, утворити робочу групу з виїздом до інтернату для перевірки виправлення тих зауважень, які буди озвучені керівнику закладу.

Присутні директори комунальних закладів соціального захисту населення презентували свою діяльність у 2016 році та розповіли про завдання на 2017 рік.

Наступне засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників галузі освіти заплановане на 14 лютого 2017 року.

 

Повернутись Створено: 7 лютого 2017 року, 14:38 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація