Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники закладів соціального захисту населення звітували про свою діяльність за 2016 рік Роздрукувати

7 лютого відбулося друге засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік. Члени комісії на чолі з першим заступником голови обласної Ради Людмилою Щербаківською розглянули діяльність керівників закладів соціального спрямування.

Загалом про свою роботу прозвітували 11 керівників закладів соціального захисту населення області. За пропозицією директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної були відзначені найкращі керівники закладів. Серед них - директор Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату Віктор Голота, директор комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій»  Світлана Демко та директор комунальної установи «Стрижавський дитячий будинок-інтернат» Василь Ліцький. Також депутати позитивно оцінили діяльність директора Жмеринського психоневрологічного будинку–інтернату Володимира Мороза.

Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк також відзначила головного редактора Вінницької обласної організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» Вадима Вітковського.

Голова постійної комісії освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини обласної Ради Людмила Станіславенко внесла пропозицію перенести оцінювання діяльності директора Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю Олександра Колкевича на наступне засідання, утворити робочу групу з виїздом до інтернату для перевірки виправлення тих зауважень, які буди озвучені керівнику закладу.

Присутні директори комунальних закладів соціального захисту населення презентували свою діяльність у 2016 році та розповіли про завдання на 2017 рік.

Наступне засідання комісії з проведення оцінки діяльності керівників галузі освіти заплановане на 14 лютого 2017 року.

 

Повернутись Створено: 7 лютого 2017 року, 14:38 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація