Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Керівником Дашівського навчально-реабілітаційного центру стала Алла Коваленко Роздрукувати

Під час проведення 31-ї позачергової сесії 7 скликання депутатами було схвалено низку кадрових рішень. Зокрема, рішенням № 625 на посаду керівника Дашівського навчально-реабілітаційного центру Іллінецького району призначено Аллу Коваленко.

3 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк спільно із заступником начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іваном Бойком привітали новопризначеного  керівника.

– Бажаємо директору і всьому колективу успіхів, сил і наснаги у діяльності, щоб ваш центр розвивався, щоб ви завжди мали можливість створювати комфортні умови для повноцінного розвитку ваших вихованців, – зазначив Михайло Кременюк.

Керівнику закладу побажали невичерпної енергії, принциповості, нових здобутків на цій відповідальній посаді.

Після завершення офіційної частини заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко ознайомилися з матеріально-технічною базою центру. Вони оглянули навчальні класи, музей, їдальню, медичний пункт, кімнати для відпочинку та проживання дітей.

На сьогодні у Дашівському навчально-реабілітаційному центрі перебуває 88 учнів. Заклад прийнятий у спільну власність територіальних громад області відповідно до рішення 8 сесії обласної Ради 4 скликання від 25 липня 2003 року №385. На балансі закладу рахується 19 будівель та споруд. Будівля головного корпусу школи (садиба панська XIX ст.) є пам’яткою архітектури.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 16:12

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація