Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Керівником Вінницького обласного центру МСЕК конкурсна комісія рекомендувала призначити Ігоря Костенка Роздрукувати

4 серпня під головуванням заступника голови обласної Ради Ігоря Івасюка відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Це третє засідання комісії. За результатами попередніх двох, до участі у конкурсі із 4 претендентів були допущені двоє: нинішній директор закладу Ігор Костенко та голова профкому закладу Андрій Засаднюк.

Обидва кандидати на посаду представили своє бачення розвитку закладу на найближчі три роки, розповіли про проблеми, які, на їхню думку, заважають закладу бути відкритим, наголосили, що необхідно привести штатний розпис та зміну зон обслуговування у відповідність до територіальної реформи.

За результатами голосування, «за» кандидатуру Андрія Засаднюка проголосували 3 члени комісії із восьми присутніх, утримались 5. «За» Ігоря Костенка - 5, проти – 2, утримався - 1 .

Таким чином, конкурсна комісія рекомендуватиме призначити Ігоря Костенка на посаду керівника Вінницького обласного центру медико-санітарної експертизи. Це питання буде включено в порядок денний сесії обласної Ради. Якщо депутати підтримають відповідне рішення, то Ігор Костенко очолюватиме заклад наступні 3 роки.

У Вінницькій області працює 17 центрів МСЕК, де приймає 71 лікар. У минулому році оглянули 27 197 пацієнтів.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 4 серпня 2021 року, 14:03

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація